Serwis stomatologiczny
Centralny Rejestr Lekarzy

Jesteśmy na FB

Rynek zdrowia

Komisje problemowe

Komisje i Zespoły
Okręgowej Rady Lekarskiej
:

Komisja Etyki Lekarskiej

Przewodniczący: Kol. Bednarz Stefan

Członkowie:

  1. Kol. Bałajewicz Mariusz
  2. Kol. Derebas Tymoteusz
  3. Kol. Figiel-Różycka Marta
  4. Kol. Gucwa Wiesław
  5. Kol. Kołodziejczyk Ewa
  6. Kol. Krok Józef
  7. Kol. Marcinek Antoni
  8. Kol. Snoch Robert
  9. Kol. Szadek Cezary
  10. Kol. Weber-Lipiec Teresa
  11. Kol. Wróblewski Krzysztof

Komisja Finansowo-Budżetowa

Przewodniczący: Kol. Marcinek Antoni

Członkowie:

  1. Kol. Fortuna Tomasz
  2. Kol. Hartwich Patryk
  3. Kol. Krępa Grzegorz
  4. Kol. Kulon Janusz
  5. Kol. Maciąg-Brattemo Anna
  6. Kol. Macko Jarosław
  7. Kol. Gawrońska Irena

Komisja Kształcenia Medycznego

Przewodniczący: Kol. Kucharski Lech

Członkowie:

  1. Kol. Darasz Zbigniew
  2. Kol. Dynkiewicz Agata
  3. Kol. Fugiel Andrzej
  4. Kol. Gala Barbara
  5. Kol. Giza Dariusz
  6. Kol. Hładki Waldemar
  7. Kol. Jarosławska Bożena
  8. Kol. Kortas Sławomir
  9. Kol. Kwiatkowski Stanisław
  10. Kol. Milanowski Wojciech
  11. Kol. Nowak Agata
  12. Kol. Pach Radosław

Komisja ds. Lekarzy Seniorów

Przewodniczący: Kol. Kłodziński Kazimierz

Członkowie:

  1. Kol. Bruździńska Danuta
  2. Kol. Kieres Jolanta
  3. Kol. Kulon Janusz
  4. Kol. Marjańska-Radziszewska Józefa
  5. Kol. Zalasińska Elżbieta

Komisja ds. Młodych Lekarzy

Przewodniczący: Kol. Kowalski Damian

Wiceprzewodnicząca: Kol. Dynkiewicz Agata

Członkowie:

  1. Kol. Bujny Paweł
  2. Kol. Chyży Tomasz
  3. Kol. Czapski Bartosz
  4. Kol. Drąg Krzysztof
  5. Kol. Gala Barbara
  6. Kol. Garbarz Radosław
  7. Kol. Giebułtowska Agnieszka
  8. Kol. Okruch Paulina
  9. Kol. Świerkosz Agata
  10. Kol. Świstek Rafał
  11. Kol. Węgrzyn Jacek

Komisja Organizacyjna

Przewodniczący: Kol. Janikowski Mariusz

Członkowie:

  1. Kol. Chodorowski Janusz
  2. Kol. Derebas Tymoteusz
  3. Kol. Kulon Janusz
  4. Kol. Wróblewski Krzysztof
  5. Kol. Zasadny Marek

Komisja ds. Praktyk Lekarskich

Przewodniczący: Kol. Hartwich Patryk

Członkowie:

  1. Kol. Derebas Tymoteusz
  2. Kol. Gajda Barbara
  3. Kol. Grodzicki Maciej
  4. Kol. Hawajski Tomasz
  5. Kol. Myciński Paweł
  6. Kol. Woś Barbara

Komisja Socjalno-Bytowa

Przewodniczący: Kol. Wiejowska Barbara

Członkowie:

  1. Kol. Jabłoński Leszek
  2. Kol. Kot Anna
  3. Kol. Marcinek Antoni
  4. Kol. Michalik Irena
  5. Kol. Urbańczyk Anna
  6. Kol. Wnuk Krzysztof
  7. Kol. Wójciak Igor
  8. Kol. Zapolska-Fitrzyk Iwona
  9. Kol. Zasadny Marek

Komisja Sportu, Turystyki i Rekreacji

Przewodniczący: Kol. Tętnowski Jacek

Członkowie:

  1. Kol. Fortuna Maciej
  2. Kol. Habieda Lucjan
  3. Kol. Kolanko Wojciech
  4. Kol. Wawrzeń Grzegorz
  5. Kol. Węgrzyn Jacek

Komisja Stomatologiczna

Przewodniczący: Kol. Wawrzeń Grzegorz

Zastępca przewodniczącego: Kol. Peszko Lucyna
Zastępca przewodniczącego: Kol. Dutka-Szmigiel Agata
Zastępca przewodniczącego: Kol. Derebas Tymoteusz (DOIL w Nowym Sączu)

Sekretarz: Kol. Urbańczyk Anna

Przedstawiciel DOIL w Nowym Sączu: Kol. Fortuna Tomasz

Członkowie:

Balicki Krzysztof Jucha-Jabłońska Katarzyna Pająk-Łysek Ewa
Banaś Monika Kaczmarzyk Tomasz Panuś Katarzyna
Barańska-Satora Wanda Kaczor Krzysztof Pińkowska-Szaleniec Marta
Bernacik Tadeusz Kapkowska-Manczyk Agnieszka Płóciennik Aleksander
Bielak Wojciech Kieres Jolanta Pytko-Polończyk Jolanta
Błaszczyk Kacper Knapik Joanna Radecki Jacek
Buczko Maria Kolanko Wojciech Raszczyk Zbigniew
Czarnek Marcin Kościelniak Dariusz Skubis Jolanta
Dąbkowska Beata Kot Anna Stępień Robert
Dębski Dariusz Kotnowski Michał Stopa Andrzej
Domka Małgorzata Kożuch Wojciech Stopa Antoni
Fischer-Porębska Agata Krępa Grzegorz Szafraniec-Niedźwiedzka Dominika
Gajda Barbara Kuska-Kamińska Marianna Urbanek-Wajda Aleksandra
Gajewski Wacław Lenik Michał Wantuch-Trzcionka Magdalena
Giebułtowska Agnieszka Lubaszewska-Muszyńska Magdalena Warmuz Marek
Głuszko Anna Łazarz Mieczysław Wawrzynkiewicz-Serafin Joanna
Gołębiowski Adam Macheta Dariusz Węgrzyn Jacek
Górnicka Joanna Maciąg-Brattemo Anna Wieczorek-Mikrut Elżbieta
Górnicki Michał Madej-Klecha Izabela Wilk Marek
Grela-Pietrzkiewicz Monika Mazaraki Andrzej Wiśniowska Jolanta
Grodzicki Maciej Migas Jan Wojnarowicz Elżbieta
Gronkiewicz Krzysztof Muszyńska Bożena Woś Barbara
Jabłoński Leszek Myciński Paweł Wydra Michał
Jamka-Kasprzyk Małgorzata Novak Paweł Zeman Wacław
Jaracz Grzegorz Nowak Grażyna Zieliński Jerzy
Jasiewicz Wojciech Nowak Marta Zimoch Andrzej

Komisja ds. Współpracy Zagranicznej i Obcokrajowców

Przewodniczący: Kol. Friediger Jerzy

Członkowie:

  1. Kol. Błaszczyk Kacper
  2. Kol. Giebułtowska Agnieszka
  3. Kol. Kamtoh Georges
  4. Kol. Puczka Anna
  5. Kol. Skuciński Jerzy
  6. Kol. Świerkosz Agata
  7. Kol. Wójciak Igor

Zespół ds. POZ

Przewodniczący: Kol. Radziszowski Jerzy

Członkowie:

  1. Kol. Blecharczyk Wojciech
  2. Kol. Krygowska Krystyna
  3. Kol. Szostak Monika
  4. Kol. Sieja Renata
  5. Kol. Chodorowski Janusz

Zespół ds. AOS

Przewodniczący: Kol. Czosnowski Radosław

Członkowie:

  1. Kol. Dendura Maciej
  2. Kol. Jurkiewicz Barbara
  3. Kol. Serkis Ewa
  4. Kol. Targosz Krystyna
  5. Kol. Wnuk Krzysztof

Zespół ds. Szpitalnictwa

Przewodniczący: Kol. Kucharski Lech

Członkowie:

  1. Kol. Bujny Paweł
  2. Kol. Czarnobilski Krzysztof
  3. Kol. Figiel-Różycka Marta
  4. Kol. Szadek Cezary
  5. Kol. Wilk Halina

Zespół ds. ds. Długoterminowej Opieki i Opieki Hospicyjnej

Przewodniczący: Kol. Orłowska-Heitzman Jolanta

Członkowie:

  1. Kol. Czosnowski Radosław
  2. Kol. Pietrzak Izabela
  3. Kol. Targosz Krystyna
  4. Kol. Zeman Wacław

Zespół ds. Kultury

Przewodniczący: Kol. Żaba Ryszard

Członkowie:

  1. Kol. Bawor Maria
  2. Kol. Dąbrowiecki Ryszard
  3. Kol. Fugiel Andrzej
  4. Kol. Kieres Jolanta
  5. Kol. Wiercioch Wojciech

Kalendarium

Lipiec 2018
PWŚCPSN
« cze   sie »
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Ogłoszenia

Galerie

  • Bajkowa Suwalszczyzna oczarowała Seniorów
    Bajkowa Suwalszczyzna oczarowała Seniorów
    2018-05-21 11:44:09
  • Szkolenie Młodych Lekarzy w Poroninie
    Szkolenie Młodych Lekarzy w Poroninie
    2018-04-26 09:02:45
  • Galeria remontowa 12.04.2018 r.
    Galeria remontowa 12.04.2018 r.
    2018-04-18 14:26:04
  • XXXVII Sprawozdawczo-Wyborczy Okręgowy Zjazd Lekarzy - zdjęcia
    XXXVII Sprawozdawczo-Wyborczy Okręgowy Zjazd Lekarzy - zdjęcia
    2018-03-08 10:55:50

Polecamy

Wybory