Aktualny numer

Serwis stomatologiczny
Centralny Rejestr Lekarzy

Jesteśmy na FB

Rynek zdrowia

Lista Delegatów na Okręgowe Zjazdy Lekarzy VI kadencji

Poniżej publikujemy pełną listę Delegatów na Okręgowe Zjazdy Lekarzy Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie na lata 2009-2013, wyłonionych podczas I i II tury zakończonych własnie wyborów.

Wszystkim Delegatom serdecznie gratulujemy zaufania okazanego Państwu przez Koleżanki i Kolegów oraz życzymy owocnej pracy podczas nadchodzącej VI kadencji naszego samorządu.

Jednoczesnie przypominamy, że istnieje możliwośc przeprowadzenie III tury wyborów w rejonach, w których nie doszły one do skutku. OKW może przeprowadzić takie wybory na pisemny wniosek 1/5 członków rejonu, niemniej tylko raz podczas nadchodzącej kadencji.

 

Lista Delegatów VI Kadencji
(2009-2013)

Nazwisko i imię

Rejon wyborczy

Obwód I – Kraków (Szpital Uniwersytecki i UJ CM)

1. Kołodziejski Lech
2. Piskorz Tomasz
3. Stangel-Wójcikiewicz Klaudia
4. Szczudrawa Andrzej

1.01 SU01

5. Kordas Wojciech
6. Michalski Michał
7. Pietraszko Wojciech

1.02 SU02

8. Aseńko Anna
9. Kózka Mariusz
10. Legutko Janusz
11. Osuch Czesław
12. Rembiasz Kazimierz
13. Różycki Adam

1.03 SU03

14. Bednarz Stefan
15. Dynowski Wojciech
16. Orski Jacek
17. Stobiecki Marcin
18. Tętnowski Jacek
19. Zwolińska-Wcisło Małgorzata

1.04 SU04

20. Biernat Jarosław
21. Kowalski Piotr
22. Orłowska-Heitzman Jolanta

1.05 SU05

23. Marcinek Paulina
24. Zarychta Jacek
25. Ziółkowska-Graca Bożena

1.06 SU06

26. Dziasek Joanna
27. Furgał Mariusz
28. Wasieczko Andrzej

1.07 SU07

29. Chmiel Grzegorz
30. Giza Dariusz
31. Janikowski Mariusz
32. Zawiliński Jarosław

1.09 SU09

33. Battek Jowita
34. Oleszczyk Marek
35. Palka Małgorzata

1.10 SU10

36. Bałaga Andrzej
37. Drożdż Dorota
38. Jedynak-Wąsowicz Urszula
39. Kowalska-Duplaga Kinga
40. Kwiatkowski Stanisław
41. Lankosz-Lauterbach Janina
42. Rajska Ewa
43. Słowiaczek Michał
44. Smolec-Zamora Małgorzata
45. Solecki Krzysztof
46. Weryński Piotr

1.11 SU11

47. Gronkiewicz Krzysztof
48. Jurczyński Witold
49. Łazarz Mieczysław
50. Płóciennik Aleksander
51. Pytko-Polończyk Jolanta

1.12 SU12

Obwód II – Kraków (Lekarze)

52. Bucka Jolanta
53. Jakubas Bogdan
54. Nabagło-Bolek Małgorzata
55. Niewiadomska Barbara
56. Owsiak Michał
57. Szpyt Elżbieta

2.01 Szpital Dietla

58. Kondel Andrzej
59. Rudel Bogusław
60. Topa Jacek

2.02 Szpital Bonifratrów

61. Gnatowska-Kowalczyk Marta
62. Juszczyńska-Darasz Beata
63. Meryk Piotr
64. Sorysz Tomasz
65. Strebecka Magdalena
66. Stolarski Jarosław
67. Straszak Tomasz
68. Turek-Fornelska Katarzyna

2.03 Szpital Żeromskiego

69. Banach Marcin
70. Gładysz Marek
71. Graca Marcin
72. Kotlarczyk Piotr
73. Majda Joanna
74. Mirocka Joanna
75. Sroka Mirosława
76. Staszków Emil
77. Słowiaczek Marian

2.04 Szpital Narutowicza

78. Czubek Urszula
79. Konior Ryszard
80. Pieculewicz Monika
81. Samitowski Zbigniew
82. Stąpor Renata
83. Węgrzynowska Marta
84. Witkowicz Izabela

2.05 Szpital Jana Pawła II

85. Leszek Badacz
86. Gąsiorek Małgorzata
87. Goszcz Halina
88. Kłosiński Piotr
89. Kozanecka Bożena
90. Marszał Piotr
91. Oleksy Ewa
92. Tokarski Wojciech

2.06 Szpital Rydygiera

93. Szpakowicz Urszula

2.07 Szpital Okulistyczny

94. Przybyszewska Katarzyna
95. Staszak Piotr

2.08 Szpital Św. Ludwika

96. Kędzierska Barbara
97. Martuszewska Katarzyna
98. Mikosza-Januszewicz Ewa
99. Milczarek-Moczulska Agata

2.09 Szpital Babińskiego

100. Darasz Zbigniew
101. Jakubowicz Jerzy
102. Kowalczyk Jan

2.10 Centrum Onkologii

103. Krzysztof Czarnobilski
104. Jastrzębski Jacek
105. Jóźko Michał
106. Kopciuch Marian
107. Ksel Marzena
108. Kumela Barbara
109. Malik Paweł
110. Michalak Andrzej
111. Nakonieczna-Nitka Zofia
112. Rosa Rafał
113. Szpakowicz Jerzy

2.11 MSWiA, 5WSK

114. Popławska Małgorzata
115. Sławiński Jerzy

2.12 Pogotowie Ratunkowe

116. Kamiński Paweł
117. Kasparek Maciej

2.13 KCR, Radziszów,Krzeszowice

118. Wiejowska Barbara
119. Zapolska-Fitrzyk Iwona

2.17 Centrum III

120. Borzyńska-Waga Bożena
121. Lech-Skopek Małgorzata
122. Oleksy Wojciech
123. Umińska Grażyna

2.19 Kraków Zachód

124. Mruk Krzysztof
125. Stankiewicz Andrzej

2.22 Krowodrza III

126. Brzezińska-Kwaśniewska Anna
127. Pawluś Anetta

2.23 Nowa Huta I

128. Helon Henryk

2.25 Nowa Huta III

129. Kapko-Łozińska Justyna
130. Sasin Wiesław
131. Sędziwy Ewa
132. Szyszko Jadwiga

2.26 Nowa Huta IV

133. Kowal Krystyna

2.28 Podgórze II

134. Rojek-Margas Bożena
135. Skiba Adam

2.33 Szpital Proszowice

136. Dziewońska Barbara
137. Kusiak Adam

2.35 SPZOZ Myślenice

138. Andrzej Dymek
139. Irena Gajda-Pawlik

2.37 Szpital Miechów

140. Dróżdż Mirosław
141. Mierzwiński Stefan

2.38 Powiat Miechów

142. Figiel-Różycka Marta
143. Kowalik Tomasz
144. Wojciech Seidel

2.39 Szpital Chrzanów

145. Dziurowicz Krzysztof
146. Kajda Aleksandra
147. Wcisło Marian

2.41 Szpital Olkusz

148. Kajda Piotr
149. Kulig Wincenty
150. Ledniowska-Banyś Barbara
151. Nowacka Dorota

2.42 Olkusz

152. Barylak Andrzej
153. Jakób-Doleżal Kazimiera
154. Lechowski Stanisław
155. Michalewski Jerzy
156. Ożarowska-Styczeń Barbara
157. Zimny Janusz

2.45 Lekarze Seniorzy

158. Czosnowski Radosław
159. Dendura Maciej
160. Friediger Jerzy
161. Hartwich Artur
162. Herman Krzysztof
163. Kłodziński Kazimierz
164. Kucharski Lech
165. Matyja Andrzej
166. Mieżyński Robert
167. Sowa Wiesław
168. Young Cory

2.46 Stowarzyszenie Lekarzy Prywatnie Praktykujących

169. Marcinek Antoni
170. Smarzyńska-Filipecka Maria
171. Zarotyński Dariusz

2.47 Pro Humana Vita

172. Guzik Bartłomiej
173. Hartwich Patryk
174. Kosiniak-Kamysz Władysław
175. Krupiński Maciej
176. Oleksy Piotr
177. Serwin Mariusz

2.48 Klub Młodego Lekarza

178. Job Mateusz

2.49 Hipokrates

179. Dudkowski Bogdan
180. Kubicz Janusz
181. Wójcicka Katarzyna

2.50 SCANMED

Obwód III – Kraków (Lekarze dentyści)

182. Budziński Piotr
183. Dymek Dorota
184. Dzierwa Magdalena
185. Grochmal Joanna
186. Krępa Grzegorz
187. Nowak Grażyna
188. Nowak Marta
189. Peszko Lucyna
190. Wiśniowska Jolanta

3.04 Podgórze

191. Dutka-Szmigiel Agata
192. Dymek Iwona
193. Kościelniak Dariusz
194. Mazaraki Andrzej
195. Migas Jan
196. Stępień Robert
197. Suwała Zofia
198. Urbańczyk Anna
199. Wawrzeń Grzegorz
200. Wodnicka Agnieszka
201. Zimoch Andrzej

3.05 Nowa Huta

202. Czechowska Justyna
203. Woźniacki Marek

3.06 MSWiA, 5WSK

204. Bałaga Michał
205. Buczko Maria
206. Buda Alina
207. Chudyba-Muszyńska Klaudia
208. Gołębiowski Adam
209. Kulig Paweł
210. Łoboda Magdalena
211. Maciąg Anna
212. Romanowicz Paweł
213. Tusiewicz Katarzyna

3.07 Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna

214. Panuszka Maria
215. Truszkiewicz Joanna

3.09 Wieliczka

216. Puka Izabela
217. Siembab Katarzyna
218. Ziomek Małgorzata

3.11 Chrzanów

219. Adamczyk Halina
220. Piątek-Kopeć Ewa

3.12 Olkusz

221. Stopa Andrzej
222. Stopa Joanna
223. Szyndlar-Dudek Małgorzata

3.14 Myślenice

Obwód IV – Nowy Sącz (Lekarze i lekarze dentyści)

224. Rzepka Ewa
225. Szczuka Kazimierz
226. Tomasik Grzegorz
227. Wójcik Aleksander

4.01 Szpital Gorlice

228. Zofia Leśniewska-Kasprzyk Zofia
229. Lewiński Grzegorz
230. Magiera Tadeusz

4.02 Gorlice POZ

231. Ślipek Jacek
232. Wróblewski Krzysztof

4.03 Szpital Krynica

233. Pasadyn Jerzy

4.04 Krynica uzdrowiska

234. Chodorowski Janusz
235. Joniec Anna
236. Wojdak Artur

4.05 Szpital Limanowa

237. Gawrońska Irena
238. Fugiel Andrzej
239. Puszko Artur
240. Pyrich Andrzej

4.07 Szpital Nowy Sącz

241. Dzik Władysław

4.08 Nowy Sącz specjalistyka

242. Bulzak Jolanta
243. Grądalska Jadwiga
244. Krok Józef
245. Pałka Katarzyna

4.10 Nowy Sącz powiat ziemski

246. Wajrak-Fałowska Alicja

4.11 Nowy Sącz: OLK i MSW

247. Gawlak Jan
248. Jachymiak Izabela
249. Kopytko Ewa
250. Krzak Jan
251. Plewa Wiesław

4.12 Nowy Targ: szpital i specjalistyka

252. Habieda Lucjan
253. Jachymiak Maciej
254. Jurek Grażyna
255. Ligęza Małgorzata

4.13 Nowy Targ LO

256. Cherian Zenobiusz
257. Erb Leszek
258. Lipień-Niżnik Anna

4.14 Rabka

259. Jarosławska Bożena
260. Kwiatkowski Paweł

4.16 Powiat tatrzański Sz

261. Żaba Ryszard

4.17 Powiat tatrzański LZ

262. Gajewski Wacław
263. Kuska-Kamińska Marianna

4.19 Dentyści Gorlice

264. Kot Anna
265. Paryś Andrzej

4.20 Dentyści Limanowa

266. Borkowska Joanna
267. Fortuna Tomasz
268. Grodzicki Maciej
269. Jabłoński Leszek
270. Kieres Jolanta
271. Młynek-Balachowska Teresa
272. Niwicka-Włodek Sonia

4.21 Dentyści Nowy Sącz

273. Derebas Tymoteusz
274. Kalata-Gurgul Barbara
275. Radecki Jacek
276. Zieliński Jerzy

4.22 Dentyści Nowy Targ

277. Jasiewicz Wojciech
278. Raszczyk Zbigniew

4.23 Dentyści powiat tatrzański

Obwód V – Krosno (Lekarze i lekarze dentyści)

279. Gołąb Jan
280. Hejnar Jan
281. Jakubowicz Antoni
282. Sebastianka Mariusz
283. Wójcik Piotr
284. Wrońska Joanna

5.01 Szpital Krosno

285. Argasiński Wiesław
286. Pony Jerzy

5.03 Powiat Krosno

287. Kulon Janusz
288. Nowak-Bieńkowska Małgorzata
289. Pietrus Łukasz
290. Zawiliński Andrzej

5.04 Szpital Jasło

291. Hałucha Paweł
292. Pers Grzegorz
293. Zoła Lesław

5.05 Powiat Jasło

294. Pitera Józef
295. Wilk Halina

5.06 Szpital Brzozów

296. Kopeć Marta

5.07 Powiat Brzozów

297. Pyclik Józef

5.11 Ustrzyki Dolne

298. Durał Zdzisław
299. Kucmin Jan

5.12 Iwonicz Zdrój

300. Dynowski Piotr
301. Fedorowicz Marian
302. Kustroń Anna
303. Tatrzański Marcin
304. Wilga Andrzej

5.14 Dentyści Krosno

305. Jaracz Grzegorz
306. Niedermaier Ludwika

5.15 Dentyści Jasło

307. Gajda Barbara
308. Kaczor Józef
309. Wilk Marek

5.16 Dentyści Sanok, Brzozów, Lesko, Ustrzyki Dolne

Obwód VI – Przemyśl (Lekarze i lekarze dentyści)

310. Hawajski Tomasz
311. Kołodziejczyk Ewa
312. Marciniak Piotr
313. Sapuła Roman
314. Sidorów Daniel
315. Zasadny Marek

6.01 Szpital Wojewódzki Przemyśl

316. Klepadło Edyta
317. Pospieszil Marek

6.02 Szpital Wojskowy Przemyśl

318. Bak Anna
319. Bak Maria
320. Śliwiński Tomasz

6.03 NZOZ-y Przemyśl

321. Bielec Jerzy
322. Jabłońska-Wachta Izabela

6.04 NZOZ Specjalistyka Przemyśl

323. Jaworski Władysław
324. Zając Tadeusz

6.07 Jarosław

325. Adrian Alicja
326. Kania Marek
327. Kostka Marcin

6.08 Przeworsk

328. Kortas Sławomir

6.09 NZOZ-y Przeworsk

329. Jagiełowicz-Borawska Ewa

6.10 Lubaczów

330. Bednarz Edward
331. Gmyrek Zygmunt

6.11 NZOZ Lubaczów

332. Adamczyk Janusz

6.12 Jarosław

333. Głuszko Anna
334. Wojnarowicz  Elżbieta
335. Woś Barbara

6.13 Dentyści Przemyśl

336. Jucha-Jabłońska Katarzyna
337. Kuchno Sławomir
338. Telega Michał

6.14 Dentyści: Lubaczów, Jarosław, Przeworsk

 

 

Kalendarium

Lipiec 2019
PWŚCPSN
« cze   sie »
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Galerie

  • Galeria remontowa - Czerwiec 2019
    Galeria remontowa - Czerwiec 2019
    2019-06-25 14:21:32
  • Galeria remontowa - Maj 2019
    Galeria remontowa - Maj 2019
    2019-05-23 11:36:34
  • 38 Okręgowy Zjazd Lekarzy OIL w Krakowie
    38 Okręgowy Zjazd Lekarzy OIL w Krakowie
    2019-04-24 12:12:33
  • Galeria remontowa Kwiecień 2019
    Galeria remontowa Kwiecień 2019
    2019-04-25 15:01:35

OIL Krakow on twitter

Polecamy

Wybory