Aktualny numer

Serwis stomatologiczny
Centralny Rejestr Lekarzy

Jesteśmy na FB

Rynek zdrowia

Lista kandydatów na delegatów VII kadencji

Na wyjazdowym posiedzeniu w dniu 6.04.2013 r, Okręgowa Komisja Wyborcza zatwierdziła ostateczną listę prawidłowo zgłoszonych kandydatur na Delegatów na Okregowy Zjazd Lekarzy OIL w Krakowie VII kadencji.

 

Kandydaci na delegatów
na obszarze działania Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie
VII Kadencja 2013-2017

 

Obwód I – Kraków
Lekarze i lekarze dentyści: Szpital Uniwersytecki i Collegium Medicum UJ

 Rejon Liczba mandatów
do obsadzenia
Zgłoszone kandydatury
K7.1.01
SU01
2
1. Łukasz Curyło
2. Piotr Jaszczyński
3. Joanna Lisowska
4. Krzysztof Rytlewski
5. Andrzej Zmaczyński
K7.1.02
SU02
2
1. Robert Chrzan
2. Andrzej Urbanik
K7.1.03
SU03
3
1. Anna Aseńsko
2. Andrzej Gryglewski
3. Janusz Legutko
4. Maciej Matłok
5. Kazimierz Rembiasz
K7.1.04
SU04
4
1. Stefan Bednarz
2. Wojciech Dynowski
3. Joanna Streb
4. Jacek Tętnowski
K7.1.05
SU05
3
1. Grzegorz Dyduch
2. Jolanta Orłowska-Heitzman
3. Ewa Rzepecka-Woźniak
K7.1.06
SU06 
2
1. Jerzy Dropiński
2. Bożena Ziółkowska-Graca
K7.1.07
SU07
2
1. Agata Dimter
2. Andrzej Wasieczko
K7.1.08
SU08
2

1. Leszek Bryniarski
2. —–

K7.1.09
SU09
2
1. Grzegorz Chmiel
2. Dariusz Giza
K7.1.10
SU10
7
1. Stanisław Kwiatkowski
2. Janina Lankosz-Lauterbach
3. Grzegorz Nawrotek
4. Małgorzata Palka
5. Tomasz Szczerbiński
6. —–
7. —–
K7.1.11
SU11
4

1. Wioletta Bereziewicz
2. Marta Cześnikiewicz-Guzik
3. Krzysztof Gronkiewicz
4. Witold Jurczyński
5. Mieczysław Łazarz
6. Jolanta Pytko-Polończyk

 
Obwód II – Kraków
Lekarze

 Rejon Liczba mandatów
do obsadzenia
Zgłoszone kandydatury
K7.2.01
Szpital Dietla
5
1. Adam Ignacak
2. Małgorzata Nabagło-Bolek
3. Elżbieta Nowińska
4. Michał Owsiak
5. Natalia Ryszawa-Mrózek
6. Tomasz Śliwa
K7.2.02
Szpital Bonifratrów
2
1. Mirosława Buczynowska
2. Katarzyna Gotfryd-Bugajska
K7.2.03
Szpital Żeromskiego
5
1. Marta Gnatowska-Kowalczyk
2. Beata Juszczyńska-Darasz
3. Rafał Mariankowski
4. Tomasz Sorysz
5. Tomasz Straszak
6. Katarzyna Turek-Fornelska
K7.2.04
Szpital Narutowicza
5
1. Marek Gładysz
2. Agnieszka Halska
3. Joanna Majda
4. Mirosława Sroka
5. Emil Staszków
6. Wojciech Szczygieł
7. Ewa Wywiał
K7.2.05
Szpital Jana Pawła II
6
1. Leszek Badacz
2. Bogusław Gawęda
3. Anna Gorczyca
4. Marta Hlawaty
5. Ewa Konduracka
6. Ryszard Konior
7. Olga Kruszelnicka-Kwaitkowska
8. Anna Prokop-Staszecka
9. Zbigniew Samitowski
10. Renata Stąpor
11. Marta Węgrzynowska
K7.2.06
Szpital Rydygiera
7
1. Tomasz Banach
2. Piotr Bogacki
3. Małgorzata Gąsiorek
4. Halina Goszcz
5. Bożena Kozanecka
6. Monika Sułek
7. Wojciech Tokarski
8. Marta Wietecha
K7.2.07
Szpitale Św. Ludwika
 i Siemiradzkiego
4

1. Ewa Kopytko
2. Jarosław Macko
3. Antoni Marcinek
4. Katarzyna Przybyszewska
5. Maria Smarzyńska-Filipecka
6. Piotr Staszak
7. Stanisław Stępniewski
8. Dariusz Zarotyński
9. Zbigniew Żuber

K7.2.08
Szpital Babińskiego
3 1. Barbara Kędzierska
2. Katarzyna Martuszewska
3. Ewa Mikosza-Januszewicz
4. Agata Milczarek-Moczulska
K7.2.09
Centrum Onkologii
2 1. Zbigniew Darasz
2. Zbigniew Kojs
K7.2.10
MSWiA
3 1. Adam Jaworowski
2. Marian Kopciuch
3. Stanisław Teleśnicki
K7.2.11
Szpital Wojskowy
3 1. Robert Balawender
2. Jacek Jastrzębski
3. Andrzej Michalak
K7.2.12
Pogotowie Ratunkowe
2 1. Małgorzata Popławska
2. Jerzy Sławiński
K7.2.13
KCR, Szpital Okulistyczny, CR Radziszów, ORNR Krzeszowice
2 1. Edyta Derlatka
2. —–
K7.2.14
Centrum
11 1. Wojciech Gawroński
2. Janusz Kubicz
3. Anna Najbar-Pabian
4. Lucyna Podsiedlik
5. Kazimierz Sobociński
6. Bohdan Szpak
7. —–
8. —–
9. —–
10. —–
11. —–
K7.2.15
Krowodrza
6
1. Jacek Jarosik
2. Anna Lesiak-Bednarek
3. Danuta Pawlak-Lewandowska
4. —–
5. —–
6. —–
K7.2.16
Nowa Huta
10

1. Teresa Wojewoda-Machnik
2. —–
3. —–
4. —–
5. —–
6. —–
7. —–
8. —–
9. —–
10. —–

K7.2.17
Podgórze
7
1. Mariusz Bałajewicz
2. Marek Brzeziński
3. Iwona Franczak
4. Barbara Wiejowska
5. Justyna Zajączkowska-Śliwa
6. —–
7. —–
K7.2.18
Powiat krakowski
4 1. Józef Kurdziel
2. —–
3. —–
4. —–
K7.2.19
Wieliczka
3 1. Grażyna Kozak
2. Maciej Kozak
3. —–
K7.2.20
Proszowice
3 1. Wojciech Gierczak
2. Łukasz Goliński
3. Grzegorz Walencik
K7.2.21
Myślenice
5 1. Wojciech Dudek
2. Waldemar Dutkiewicz
3. Barbara Dziewońska
4. Krystyna Kiszka
5. Jerzy Krzywoń
6. Marcin Marcinkowski
K7.2.22
Miechów
3 1. Łukasz Jaglarz
2. Krzysztof Włodarczyk
3. —–
K7.2.23
Szpital Chrzanów
3 1. Dominik Drapała
2. Marta Figiel-Różycka
3. Ewelina Kubańska
4. Wojciech Seidel
5. Piotr Warzecha
K7.2.24
Chrzanów 
4 1. —–
2. —–
3. —–
4. —–
K7.2.25
Szpital Olkusz
2
1. Elżbieta Łaskawiec
2. Tomasz Micorek
K7.2.26
Olkusz
3 1. Aleksandra Kajda
2. —–
3. —–
K7.2.27
Praktyki
12

1. Mariusz Bonczar
2. Agata Bonderek-Borowczak
3. Bogdan Dudkowski
4. Artur Filipowicz
5. Waldemar Hładki
6. Marzena Ksel
7. Piotr Olejniczak
8. Jerzy Skuciński
9. Tomasz Wiatr
10. Adam Wiernikowski
11. —–
12. —–

K7.2.28
Lekarze stażyści
6
1. Magdalena Borówka
2. Paulina Kulak
3. Anna Pełka
4. Karolina Pełka
5. Paweł Siastała
6. —–
K7.2.29
Klub Lekarza Seniora
2 1. Kazimiera Jakób-Doleżal
2. Józefa Marjańska-Radziszewska
3. Janusz Zimny
K7.2.30
SLPP
11 1. Jerzy Bucki
2. Radosław Czosnowski
3. Jerzy Friediger
4. Artur Hartwich
5. Kazimierz Kłodziński
6. Mariusz Kózka
7. Lech Kucharski
8. Andrzej Matyja
9. Robert Mieżyński
10. Wojciech Serednicki
11. Jarosław Zawiliński
K7.2.31
Fundacja Kształcenia Medycznego
8 1. Michał Andres
2. Wojciech Durlak
3. Bartłomiej Guzik
4. Patryk Hartwich
5. Artur Komorowski
6. Maciej Krupiński
7. Marcin Nosal
8. Zbigniew Wylagała
K7.2.32
Klinimet
1
1. Mariusz Janikowski
K7.2.33
AOS
10 1. Maciej Dendura
2. Jacek Drzewicki
3. Marcin Graca
4. Krzysztof Kosowski
5. Elżbieta Lejszkies
6. Wojciech Oleksy
7. Wojciech Osmański
8. Zdzisław Pachacz
9. Ewa Pająk
10. Krystyna Pająk
11. Piotr Pełka
12. Bogdan Podsiedlik
13. Andrzej Prątnicki
14. Małgorzata Szlezynger-Tekielska
15. Krystyna Targosz
16. Grażyna Umińska
17. Tomasz Winkowski
18. Bożena Wites

 

Obwód III – Kraków
Lekarze dentyści

 Rejon Liczba mandatów
do obsadzenia
Zgłoszone kandydatury
K7.3.01
MCS Śródmieście
4
1. Monika Grela-Pietrzkiewicz
2. Jolanta Kojzar
3. Barbara Nurek-Zajda
4. Marta Pińkowska-Szaleniec
5. Antoni Stopa
6. Joanna Wawrzynkiewicz-Serafin
K7.3.02
Śródmieście
3
1. Magdalena Lubaszewska-Muszyńska
2. Dariusz Macheta
3. Izabela Madej-Klecha
K7.3.03
Krowodrza
5
1. Wanda Barańska-Satora
2. Dorota Bitka-Marczyńska
3. Agata Fischer-Porębska
4. Bożena Muszyńska
5. Dominika Szafraniec-Niedźwiedzka
K7.3.04
Podgórze
5
1. Grzegorz Krępa
2. Grażyna Nowak
3. Marta Nowak
4. Lucyna Peszko
5. Jolanta Wiśniowska
K7.3.05
Nowa Huta
10
1. Agata Dutka-Szmigiel
2. Dariusz Kościelniak
3. Wojciech Kożuch
4. Andrzej Mazaraki
5. Jan Migas
6. Aleksander Płóciennik
7. Robert Stępień
8. Anna Urbańczyk
9. Grzegorz Wawrzeń
10. Andrzej Zimoch
K7.3.06
MSWiA, 5WSK
1 1. Wojciech Bielak
2. Marek Woźniacki
K7.3.07
WPS
6 1. Maria Buczko
2. Magdalena Dzierwa
3. Adam Gołębiowski
4. Maria Janusz
5. Anna Maciąg
6. Paweł Romanowicz
7. Monika Ziemianek
K7.3.08
Wieliczka
2 1. Małgorzata Jamka-Kasprzyk
2. Krzysztof Kaczor
3. Maria Panuszka
K7.3.09
Chrzanów
2 1. Joanna Knapik
2. Katarzyna Siembab
K7.3.10
Olkusz
2 1. Halina Adamczyk
2. Ewa Piątek-Kopeć
K7.3.11
Myślenice
2 1. Tadeusz Bernacik
2. Andrzej Stopa
 K7.3.12
Lekarze dentyści stażyści
2 1. Aneta Dereń
2. Aneta Furtak
3. Agnieszka Kareł
4. Patrycja Klimek
5. Ewa Michalak

 
Obwód IV – Nowy Sącz

Lekarze i lekarze dentyści

 Rejon Liczba mandatów
do obsadzenia
Zgłoszone kandydatury
K7.4.01
Szpital Gorlice
3
1. Ewa Kaczmarczyk
2. Danuta Małecka-Tomasik
3. Kazimierz Szczuka
4. Grzegorz Tomasik
5. Aleksander Wójcik
 K7.4.02
Gorlice
2 1. Ewa Rzepka
2. Elżbieta Samborska
K7.4.03
Krynica
2 1. Tadeusz Frączek
2. Jerzy Pasadyn
3. Krzysztof Wróblewski
K7.4.04
Szpital Limanowa
2 1. Janusz Chodorowski
2. Aleksy Drożdż
3. Andrzej Gwiazdowski
4. Jerzy Sołtys
 K7.4.05
Limanowa
2 1. Marek Huber
2. Regina Korzeniecka-Łyżnicka
3. Mirosława Wiśniewska-Oko
K7.4.06
Szpital Nowy Sącz
3 1. Ewa Bieniasz
2. Bartosz Czapski
3. Maciej Fortuna
4. Andrzej Fugiel
5. Irena Gawrońska
6. Zofia Kubisz-Pajor
7. Czesław Miś
8. Artur Puszko
K7.4.07
Nowy Sącz
1 1. Krystyna Kaczorowska-Polakiewicz
2. Alicja Wajrak-Fałowska
3. Jadwiga Żółcińska
K7.4.08
Nowy Sącz
powiat grodzki
4 1. Barbara Jurkiewicz
2. Alicja Kowalska
3. Anna Szczepanik-Dziadowicz
4. Irena Wieczorek
5. Mirosław Wiśniewski
K7.4.09
Nowy Sącz
powiat ziemski
2 1. Jolanta Bulzak
2. Władysław Dzik
3. Józef Krok
4. Aleksander Więcek
K7.4.10
Nowy Targ
3 1. Mirosława Frankowska-Majchrzak
2. Maciej Jachymiak
3. Marek Król
K7.4.11
Nowy Targ LO
3 1. Stanisław Jarmoliński
2. Bogumiła Moskal-Jarmolińska
3. —–
K7.4.12
Rabka
3 1. Beata Gabis
2. Lucjan Habieda
3. Magdalena Król
4. Iwona Sak
K7.4.13
Powiat tatrzański LZ
3 1. Paweł Chruściel
2. Bożena Jarosławska
3. Paweł Kwiatkowski
4. Ryszard Żaba
K7.4.14
Powiat tatrzański LO
2 1. Anna Galica
2. Daria Hernik-Różak
K7.4.15
Dentyści Gorlice
1 1. Wacław Gajewski
K7.4.16
Dentyści Limanowa
1 1. Anna Kot
K7.4.17
Dentyści Nowy Sącz
5 1. Tomasz Fortuna
2. Maciej Grodzicki
3. Leszek Jabłoński
4. Jolanta Kieres
5. Krzysztof Martiszek
6. Justyna Pakuszyńska-Błaszczyk
7. Elżbieta Wieczorek-Mikrut
K7.4.18
Dentyści
powiat nowotarski
3 1. Tymoteusz Derebas
2. Jacek Radecki
3. Jerzy Zieliński
K7.4.19
Dentyści
powiat tatrzański
1 1. Wojciech Jasiewicz
2. Zbigniew Raszczyk

 
Obwód IV – Krosno
Lekarze i lekarze dentyści

 Rejon Liczba mandatów
do obsadzenia
Zgłoszone kandydatury
K7.5.01
Szpital Krosno
4
1. Paweł Guzik
2. Andrzej Jurenko
3. Agata Nowak
4. —–
K7.5.02
Krosno POZ
2 1. —–
2. —–
K7.5.03
Powiat Krosno
2 1. Jerzy Pony
2. Władysław Pudło
K7.5.04
Szpital Jasło
2 1. Elżbieta Belczyk-Snoch
2. Paweł Jarosz
3. Janusz Kulon
4. Małgorzata Nowak-Bieńkowska
5. Wacław Pienta
6. Łukasz Pietrus
7. Piotr Pluta
8. Andrzej Zawiliński
K7.5.05
Powiat Jasło
3
1. Krystyna Krygowska
2. Dariusz Starzyk
3. Janusz Zima
4. Lesław Zoła
K7.5.06
Szpital Brzozów
2 1. Józef Pitera
2. Halina Wilk
K7.5.07
Powiat Brzozów
1 1. —–
K7.5.08
SPZOZ Sanok
3 1. Wiesław Gucwa
2. Wojciech Pałys
3. Ewa Wicha
4. Igor Wójciak
K7.5.09
Powiat Sanok
2 1. —–
2. —–
K7.5.10
Lesko i Ustrzyki
2 1. Józef Pyclik
2. Krzysztof Wnuk
K7.5.11
Iwonicz i Rymanów
1 1. Zdzisław Durał
K7.5.12
Dentyści Krosno
3
1. Piotr Dynowski
2. Krzysztof Frank
3. Wojciech Kolanko
4. Aleksander Kubit
5. Marcin Tatrzański
6. Andrzej Wilga
7. Wojciech Zacharjasz
K7.5.13
Dentyści Jasło
2
1. Jarosław Borda-Sieczkowski
2. Marzena Gawior
3. Grzegorz Jaracz
K7.5.14
Dentyści Sanok, Brzozów, Lesko, Ustrzyki Dolne
2
1. Dariusz Dębski
2. Grzegorz Firmanty
3. Barbara Gajda
4. Apolonia Koncewicz-Robel
5. Marek Wilk

 
Obwód IV – Przemyśl
Lekarze i lekarze dentyści

 Rejon Liczba mandatów
do obsadzenia
Zgłoszone kandydatury
 K7.6.01
Szp. Wojewódzki Przemyśl
4 1. Tomasz Hawajski
2. Izabela Jabłońska-Wachta
3. Ewa Kołodziejczyk
4. Marek Zasadny
 K7.6.02
Szp. Wojskowy Przemyśl
2 1. —–
2. —–
K7.6.03
NZOZ Przemyśl
2
1. Bernadeta Amarowicz
2. Anna Bak
3. Wojciech Blecharczyk
K7.6.04
NZOZ Specjalistyka Przemyśl 
2 1. Jerzy Bielec
2. Maria Breitmajer-Drzewińska
3. Bogusław Dawnis
4. Halina Kaczmarz
K7.6.05
COM Jarosław
3 1. Piotr Kliszcz
2. —–
3. —–
K7.6.06
Jarosław
2
1. Franciszek Kierepka
2. Tadeusz Zając
 K7.6.07
Przeworsk
3 1. Maria Bawor
2. Małgorzata Kliszcz
3. Sławomir Kortas
K7.6.08
Lubaczów
2 1. Janusz Bury
2. Ewa Jagiełowicz-Borawska
K7.6.09
Dentyści: Przemyśl
3 1. Anna Głuszko
2. Norbert Świrk
3. Remigiusz Świrk
4. Elżbieta Wojnarowicz
5. Barbara Woś
K7.6.10
Dentyści: Lubaczów, Jarosław, Przeworsk
2 1. Beata Dąbkowska
2. Katarzyna Jucha-Jabłońska

 

Kalendarium

Lipiec 2019
PWŚCPSN
« cze   sie »
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Galerie

  • Galeria remontowa - Czerwiec 2019
    Galeria remontowa - Czerwiec 2019
    2019-06-25 14:21:32
  • Galeria remontowa - Maj 2019
    Galeria remontowa - Maj 2019
    2019-05-23 11:36:34
  • 38 Okręgowy Zjazd Lekarzy OIL w Krakowie
    38 Okręgowy Zjazd Lekarzy OIL w Krakowie
    2019-04-24 12:12:33
  • Galeria remontowa Kwiecień 2019
    Galeria remontowa Kwiecień 2019
    2019-04-25 15:01:35

OIL Krakow on twitter

Polecamy

Wybory