Aktualny numer

Serwis stomatologiczny
Centralny Rejestr Lekarzy

Jesteśmy na FB

Rynek zdrowia

Obwieszczenie OKW – wyniki wyborów na delegatów na Krajowy Zjazd Lekarzy

Obwieszczenie
Przewodniczącego Okręgowej Komisji Wyborczej
XXVI  Sprawozdawczo-Wyborczego Okręgowego Zjazdu Lekarzy
Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie
z dnia 7 grudnia  2009 r.

o wynikach wyborów delegatów na
Krajowy Zjazd Lekarzy

Na podstawie art. 23 pkt 6 i 7 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. o izbach lekarskich (Dz.U. Nr 30, poz. 158, z 1990 r. Nr 20, poz. 120, z 1996 r. Nr 106, poz. 496, z 1997 r. Nr 28, poz. 152, z 1998 r. Nr 106, poz. 668, z 2001 r. Nr 126, poz. 1383, z 2002 r. Nr 153, poz. 1271 i Nr 240, poz. 2052 oraz z 2004 r. Nr 92, poz. 885 oraz z 2007 r. Nr 176, poz. 1238), § 12 ust. 3 i § 49 Uchwały Nr 16-08-V Naczelnej Rady Lekarskiej z dnia 19 września 2008 r. w sprawie regulaminu wyborów do organów izb lekarskich i delegatów na Krajowy Zjazd Lekarzy oraz trybu odwoływania członków tych organów i tych delegatów, Uchwały Nr 3/Zjazd/2009 z dnia 5 grudnia 2009 OZL w sprawie ustalenia liczby członków organów Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie VI kadencji, obwieszcza się, co następuje:

§ 1

W wyniku przeprowadzonych wyborów na delegatów na Krajowy Zjazd Lekarzy, na podstawie protokołu Zgromadzenia Wyborczego XXVI Okręgowego Sprawozdawczo-Wyborczego Zjazdu Lekarzy OIL w Krakowie ogłasza się, że:

Delegatami na Krajowy Zjazd Lekarzy kadencji 2009-2013 zostali wybrani:.
    

Lekarze:

  1. Aseńko Anna Katarzyna
  2. Badacz Leszek Jacek
  3. Bednarz Stefan Wacław
  4. Darasz Zbigniew Stefan
  5. Dendura Maciej Tadeusz
  6. Friediger Jerzy
  7. Gawrońska Irena Teresa
  8. Gołąb Jan
  9. Guzik Bartłomiej Mieczysław
  10. Hartwich Artur Jerzy
  11. Jachymiak Maciej
  12. Janikowski Mariusz Adam
  13. Kędzierska Barbara Romana
  14. Kowalczyk Jan Maciej
  15. Kucharski Lech Tomasz
  16. Kulon Janusz Bolesław
  17. Lankosz-Lauterbach Janina Maria
  18. Legutko Janusz Franciszek
  19. Matyja Andrzej
  20. Orłowska-Heitzman Jolanta Maria
  21. Pasadyn Jerzy Tadeusz
  22. Pers Grzegorz Stanisław
  23. Puszko Artur Janusz
  24. Sowa Wiesław
  25. Śliwiński Tomasz Janusz
  26. Tętnowski Jacek Stanisław
  27. Turek-Fornelska Katarzyna
  28. Wiejowska Barbara Renata
  29. Zasadny Marek Jerzy
  30. Zawiliński Jarosław Marcin

    Lekarze dentyści:

  31. Derebas Tymoteusz
  32. Fedorowicz Marian Lesław
  33. Kościelniak Dariusz Włodzimierz
  34. Maciąg Anna
  35. Siembab Katarzyna Joanna
  36. Stępień Robert Gabriel
  37. Stopa Andrzej
  38. Telega Michał Tomasz
  39. Urbańczyk Anna Stefania

Przewodnicząca
Okręgowej Komisji Wyborczej w Krakowie

Jolanta Orłowska-Heitzman

Kalendarium

Październik 2019
PWŚCPSN
« wrz   lis »
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

Ogłoszenia

Galerie

  • Galeria remontowa - Czerwiec 2019
    Galeria remontowa - Czerwiec 2019
    2019-06-25 14:21:32
  • Galeria remontowa - Maj 2019
    Galeria remontowa - Maj 2019
    2019-05-23 11:36:34
  • 38 Okręgowy Zjazd Lekarzy OIL w Krakowie
    38 Okręgowy Zjazd Lekarzy OIL w Krakowie
    2019-04-24 12:12:33
  • Galeria remontowa Kwiecień 2019
    Galeria remontowa Kwiecień 2019
    2019-04-25 15:01:35

OIL Krakow on twitter

Polecamy

Wybory