Aktualny numer

Serwis stomatologiczny
Centralny Rejestr Lekarzy

Jesteśmy na FB

Rynek zdrowia

Obwieszczenie OKW z dnia 15.07.2009 r. – wyniki I tury wyborów

Obwieszczenie
Okręgowej Komisji Wyborczej w Krakowie
z dnia 15 lipca 2009

o wynikach I tury wyborów delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy OIL w Krakowie
kadencji 2009-2013

Na podstawie art. 21 ust.1 i 2 ustawy z dnia 17 maja 1989r. o izbach lekarskich (Dz. U. Nr 30, poz. 158 z późn. zm.), § 12 ust.2 pkt.10 i § 49 ust.1 uchwały nr 16-08-V Naczelnej Rady Lekarskiej z dnia 19 września 2008 r. w sprawie regulaminu wyborów do organów izb lekarskich delegatów na Krajowy Zjazd Lekarzy oraz trybu odwoływania członków tych delegatów, uchwala się co następuje:

§ 1

Na podstawie protokołów zebrań rejonów wyborczych odbytych w okresie kwiecień – 4 lipca 2009 r. oraz po przeprowadzonej kontroli ich dokumentacji, Okręgowa Komisja Wyborcza w Krakowie informuje, że delegatami na Okręgowy Zjazd Lekarzy w Krakowie VI kadencji zostali wybrani:
 

Nazwisko i imię

Rejon wyborczy

Obwód I – Kraków (Szpital Uniwersytecki i UJ CM)

1. Kołodziejski Lech
2. Piskorz Tomasz
3. Stangel-Wójcikiewicz Klaudia
4. Szczudrawa Andrzej

1.01 SU01

5. Kordas Wojciech
6. Michalski Michał
7. Pietraszko Wojciech

1.02 SU02

8. Aseńko Anna
9. Kózka Mariusz
10. Legutko Janusz
11. Osuch Czesław
12. Rembiasz Kazimierz
13. Różycki Adam

1.03 SU03

14. Bednarz Stefan
15. Dynowski Wojciech
16. Orski Jacek
17. Stobiecki Marcin
18. Tętnowski Jacek
19. Zwolińska-Wcisło Małgorzata

1.04 SU04

20. Biernat Jarosław
21. Kowalski Piotr
22. Orłowska-Heitzman Jolanta

1.05 SU05

23. Marcinek Paulina
24. Zarychta Jacek
25. Ziółkowska-Graca Bożena

1.06 SU06

26. Dziasek Joanna
27. Furgał Mariusz
28. Wasieczko Andrzej

1.07 SU07

29. Chmiel Grzegorz
30. Giza Dariusz
31. Janikowski Mariusz
32. Zawiliński Jarosław

1.09 SU09

33. Bałaga Andrzej
34. Drożdż Dorota
35. Jedynak-Wąsowicz Urszula
36. Kowalska-Duplaga Kinga
37. Kwiatkowski Stanisław
38. Lankosz-Lauterbach Janina
39. Rajska Ewa
40. Słowiaczek Michał
41. Smolec-Zamora Małgorzata
42. Solecki Krzysztof
43. Weryński Piotr

1.11 SU11

44. Gronkiewicz Krzysztof
45. Jurczyński Witold
46. Łazarz Mieczysław
47. Płóciennik Aleksander
48. Pytko-Polończyk Jolanta

1.12 SU12

Obwód II – Kraków (Lekarze)

49. Bucka Jolanta
50. Jakubas Bogdan
51. Nabagło-Bolek Małgorzata
52. Niewiadomska Barbara
53. Owsiak Michał
54. Szpyt Elżbieta

2.01 Szpital Dietla

55. Kondel Andrzej
56. Rudel Bogusław
57. Topa Jacek

2.02 Szpital Bonifratrów

58. Gnatowska-Kowalczyk Marta
59. Juszczyńska-Darasz Beata
60. Meryk Piotr
61. Sorysz Tomasz
62. Strebecka Magdalena
63. Stolarski Jarosław
64. Straszak Tomasz
65. Turek-Fornelska Katarzyna

2.03 Szpital Żeromskiego

66. Banach Marcin
67. Gładysz Marek
68. Graca Marcin
69. Kotlarczyk Piotr
70. Majda Joanna
71. Mirocka Joanna
72. Sroka Mirosława
73. Staszków Emil
74. Słowiaczek Marian

2.04 Szpital Narutowicza

75. Badacz Leszek
76. Gąsiorek Małgorzata
77. Goszcz Halina
78. Kłosiński Piotr
79. Kozanecka-Muzyk Bożena
80. Marszał Piotr
81. Oleksy Ewa
82. Tokarski Wojciech

2.06 Szpital Rydygiera

83. Szpakowicz Urszula

2.07 Szpital Okulistyczny

84. Przybyszewska Katarzyna
85. Staszak Piotr

2.08 Szpital Św. Ludwika

86. Kędzierska Barbara
87. Martuszewska Katarzyna
88. Mikosza-Januszewicz Ewa
89. Milczarek-Moczulska Agata

2.09 Szpital Babińskiego

90. Darasz Zbigniew
91. Jakubowicz Jerzy
92. Kowalczyk Jan

2.10 Centrum Onkologii

93. Czarnobilski Krzysztof
94. Jastrzębski Jacek
95. Jóźko Michał
96. Kopciuch Marian
97. Ksel Marzena
98. Kumela Barbara
99. Malik Paweł
100. Michalak Andrzej
101. Nakonieczna-Nitka Zofia
102. Rosa Rafał
103. Szpakowicz Jerzy

2.11 MSWiA, 5WSK

104. Popławska Małgorzata
105. Sławiński Jerzy

2.12 Pogotowie Ratunkowe

106. Kamiński Paweł
107. Kasparek Maciej

2.13 KCR, Radziszów,Krzeszowice

108. Wiejowska Barbara
109. Zapolska-Fitrzyk Iwona

2.17 Centrum III

110. Borzyńska-Waga Bożena
111. Lech-Skopek Małgorzata
112. Oleksy Wojciech
113. Umińska Grażyna

2.19 Kraków Zachód

114. Mruk Krzysztof
115. Stankiewicz Andrzej

2.22 Krowodrza III

116. Brzezińska-Kwaśniewska Anna
117. Pawluś Anetta

2.23 Nowa Huta I

118. Helon Henryk

2.25 Nowa Huta III

119. Kapko-Łozińska Justyna
120. Sasin Wiesław
121. Sędziwy Ewa
122. Szyszko Jadwiga

2.26 Nowa Huta IV

123. Kowal Krystyna

2.28 Podgórze II

124. Rojek-Margas Bożena
125. Skiba Adam

2.33 Szpital Proszowice

126. Dziewońska Barbara
127. Kusiak Adam

2.35 SPZOZ Myślenice

128. Dymek Andrzej
129. Gajda-Pawlik Irena

2.37 Szpital Miechów

130. Drożdż Mirosław
131. Mierzwiński Stefan

2.38 Powiat Miechów

132. Figiel-Różycka Marta
133. Kowalik Tomasz
134. Wojciech Seidel

2.39 Szpital Chrzanów

135. Dziurowicz Krzysztof
136. Kajda Aleksandra
137. Wcisło Marian

2.41 Szpital Olkusz

138. Barylak Andrzej
139. Doleżal Kazimiera
140. Lechowski Stanisław
141. Michalewski Jerzy
142. Ożarowska-Styczeń Barbara
143. Zimny Janusz

2.45 Lekarze Seniorzy

144. Czosnowski Radosław
145. Dendura Maciej
146. Friediger Jerzy
147. Hartwich Artur
148. Herman Krzysztof
149. Kłodziński Kazimierz
150. Kucharski Lech
151. Matyja Andrzej
152. Mieżyński Robert
153. Sowa Wiesław
154. Young Cory

2.46 Stowarzyszenie Lekarzy Prywatnie Praktykujących

155. Marcinek Antoni
156. Smarzyńska-Filipecka Maria
157. Zarotyński Dariusz

2.47 Pro Humana Vita

158. Guzik Bartłomiej
159. Hartwich Patryk
160. Kosiniak-Kamysz Władysław
161. Krupiński Maciej
162. Oleksy Piotr
163. Serwin Mariusz

2.48 Klub Młodego Lekarza

164. Job Mateusz

2.49 Hipokrates

Obwód III – Kraków (Lekarze dentyści)

165. Brudziński Piotr
166. Dymek Dorota
167. Dzierwa Magdalena
168. Grochmal Joanna
169. Krępa Grzegorz
170. Nowak Grażyna
171. Nowak Marta
172. Peszko Lucyna
173. Wiśniowska Jolanta

3.04 Podgórze

174. Dutka-Szmigiel Agata
175. Dymek Iwona
176. Kościelniak Dariusz
177. Mazaraki Andrzej
178. Migas Jan
179. Stępień Robert
180. Suwała Zofia
181. Urbańczyk Anna
182. Wawrzeń Grzegorz
183. Wodniecka Agnieszka
184. Zimoch Andrzej

3.05 Nowa Huta

185. Czechowska Justyna
186. Woźniacki Marek

3.06 MSWiA, 5WSK

187. Bałaga Michał
188. Buczko Maria
189. Buda Alina
190. Chudyba-Muszyńska Klaudia
191. Gołębiowski Adam
192. Kulig Paweł
193. Łoboda Magdalena
194. Maciąg Anna
195. Romanowicz Paweł
196. Tusiewicz Katarzyna

3.07 Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna

197. Panuszka Maria
198. Truszkiewicz Joanna

3.09 Wieliczka

199. Puka Izabela
200. Siembab Katarzyna
201. Ziomek Małgorzata

3.11 Chrzanów

202. Adamczyk Halina
203. Piątek-Kopeć Ewa

3.12 Olkusz

204. Stopa Andrzej
205. Stopa Joanna
206. Szyndlar-Dudek Małgorzata

3.14 Myślenice

Obwód IV – Nowy Sącz (Lekarze i lekarze dentyści)

207. Rzepka Ewa
208. Szczuka Kazimierz
209. Tomasik Grzegorz
210. Wójcik Aleksander

4.01 Szpital Gorlice

211. Ślipek Jacek
212. Wróblewski Krzysztof

4.03 Szpital Krynica

213. Pasadyn Jerzy

4.04 Krynica uzdrowiska

214. Chodorowski Janusz
215. Joniec Anna
216. Wojdak Artur

4.05 Szpital Limanowa

217. Gawrońska Irena
218. Fugiel Andrzej
219. Puszko Artur
220. Pyrich Andrzej

4.07 Szpital Nowy Sącz

221. Wajrak-Fałowska Alicja

4.11 Nowy Sącz: OLK i MSW

222. Gawlak Jan
223. Jachymiak Izabela
224. Kopytko Ewa
225. Krzak Jan
226. Plewa Wiesław

4.12 Nowy Targ: szpital i specjalistyka

227. Cherian Zenobiusz
228. Erb Leszek
229. Lipień-Niżnik Anna

4.14 Rabka

230. Jarosławska Bożena
231. Kwiatkowski Paweł

4.16 Powiat tatrzański Sz

232. Żaba Ryszard

4.17 Powiat tatrzański LZ

233. Gajewski Wacław
234. Kuska-Kamińska Marianna

4.19 Dentyści Gorlice

235. Kot Anna
236. Paryś Andrzej

4.20 Dentyści Limanowa

237. Borkowska Joanna
238. Fortuna Tomasz
239. Grodzicki Maciej
240. Jabłoński Leszek
241. Kieres Jolanta
242. Młynek-Balachowska Teresa
243. Niwicka-Włodek Sonia

4.21 Dentyści Nowy Sącz

244. Derebas Tymoteusz
245. Kalata-Gurgul Barbara
246. Radecki Jacek
247. Zieliński Jerzy

4.22 Dentyści Nowy Targ

248. Jasiewicz Wojciech
249. Raszczyk Zbigniew

4.23 Dentyści powiat tatrzański

Obwód V – Krosno (Lekarze i lekarze dentyści)

250. Gołąb Jan
251. Hejnar Jan
252. Jakubowicz Antoni
253. Sebastianka Mariusz
254. Wójcik Piotr
255. Wrońska Joanna

5.01 Szpital Krosno

256. Argasiński Wiesław
257. Pony Jerzy

5.03 Powiat Krosno

258. Kulon Janusz
259. Nowak-Bieńkowska Małgorzata
260. Pietrus Łukasz
261. Zawiliński Andrzej

5.04 Szpital Jasło

262. Hałucha Paweł
263. Pers Grzegorz
264. Zoła Lesław

5.05 Powiat Jasło

265. Pitera Józef
266. Wilk Halina

5.06 Szpital Brzozów

267. Kopeć Marta

5.07 Powiat Brzozów

268. Durał Zdzisław
269. Kucmin Jan

5.12 Iwonicz Zdrój

270. Dynowski Piotr
271. Fedorowicz Marian
272. Kustroń Anna
273. Tatrzański Marcin
274. Wilga Andrzej

5.14 Dentyści Krosno

275. Gajda Barbara
276. Kaczor Józef
277. Wilk Marek

5.16 Dentyści Sanok, Brzozów, Lesko, Ustrzyki Dolne

Obwód VI – Przemyśl (Lekarze i lekarze dentyści)

278. Hawajski Tomasz
279. Kołodziejczyk Ewa
280. Marciniak Piotr
281. Sapuła Roman
282. Sidorów Daniel
283. Zasadny Marek

6.01 Szpital Wojewódzki Przemyśl

284. Klepadło Edyta
285. Pospieszil Marek

6.02 Szpital Wojskowy Przemyśl

286. Bak Anna
287. Bak Maria
288. Śliwiński Tomasz

6.03 NZOZ-y Przemyśl

289. Bielec Jerzy
290. Jabłońska-Wachta Izabela

6.04 NZOZ Specjalistyka Przemyśl

291. Jaworski Władysław
292. Zając Tadeusz

6.07 Jarosław

293. Adrian Alicja
294. Kania Marek
295. Kostka Marcin

6.08 Przeworsk

296. Kortas Sławomir

6.09 NZOZ-y Przeworsk

297. Jagiełowicz-Borawska Ewa

6.10 Lubaczów

298. Adamczyk Janusz

6.12 Jarosław

299. Głuszko Anna
300. Wojnarowicz  Elżbieta
301. Woś Barbara

6.13 Dentyści Przemyśl

 
§ 2

Członkom Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie przysługuje prawo wniesienia na piśmie do Biura Izby ewentualnych protestów dotyczących odbytych zebrań i wyników przeprowadzonych w nich wyborów w ciągu 42 dni od dnia 15.07.2009 r., tj. chwili ogłoszenia na stronie internetowej OIL w Krakowie.
Przewodnicząca
Okręgowej Komisji Wyborczej w Krakowie

dr Jolanta Orłowska-Heitzman

Kalendarium

Październik 2019
PWŚCPSN
« wrz   lis »
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

Ogłoszenia

Galerie

  • Galeria remontowa - Czerwiec 2019
    Galeria remontowa - Czerwiec 2019
    2019-06-25 14:21:32
  • Galeria remontowa - Maj 2019
    Galeria remontowa - Maj 2019
    2019-05-23 11:36:34
  • 38 Okręgowy Zjazd Lekarzy OIL w Krakowie
    38 Okręgowy Zjazd Lekarzy OIL w Krakowie
    2019-04-24 12:12:33
  • Galeria remontowa Kwiecień 2019
    Galeria remontowa Kwiecień 2019
    2019-04-25 15:01:35

OIL Krakow on twitter

Polecamy

Wybory