Aktualny numer

Serwis stomatologiczny
Centralny Rejestr Lekarzy

Jesteśmy na FB

Rynek zdrowia

Ośrodek Badań Klinicznych w Krakowie poszukuje lekarza ze specjalizacją w Dermatologii do pracy w obszarze badań klinicznych

Ośrodek Badań Klinicznych w Krakowie poszukuje lekarza ze specjalizacją w Dermatologii do pracy w obszarze badań klinicznych. Poszukujemy lekarza w roli Współbadacza który dołączy do zespołu badawczego w zakresie prowadzonych badaniach klinicznych. Mile widziane doświadczenie w pracy badaniach klinicznych oraz znajomość języka angielskiego.
Główne Obowiązki:

– poszukiwanie pacjentów spełniających wymagane protokołem Badania kryteria

– przeprowadzenie z pacjentami wizyt objętych protokołem Badania;

– systematyczne uzupełnianie wymaganej w badaniu dokumentacji ( karty obserwacji klinicznej, dokumentację źródłową pacjentów, dokumentacji CRF,  logi wymagane w Badaniu);

– obecność w czasie wizyty monitorujących i ewentualnych audytów/kontroli dokonywanych przez Sponsora Badania , organizację prowadzącej badanie kliniczne na zlecenie (zwaną dalej, CRO) lub odpowiednich władz;

– postępowanie zgodne z procedurami obowiązującymi u Udzielającego Zamówienia oraz regulaminu organizacyjnego;

– wypełnianie zadań związanych z obsługą pacjentów oraz zadań i procedur wyszczególnionych w każdym badaniu klinicznym do którego Przyjmujący Zamówienie zostanie włączony;

Oferujemy:

– bardzo atrakcyjne oraz konkurencyjne wynagrodzenie,

– zatrudnienie na zasadzie umowy współpracy

– elastyczność zatrudnienia ( godziny oraz dni pracy do uzgodnienia )

– Interesującą pracę w bardzo ciekawym obszarze Badań Klinicznych z możliwością rozwoju ścieżki zawodowej

– pracę w zgranym i pomocnym zespole
– przyjazną atmosferę oraz dobrą organizację pracy

Od kandydatów oczekujemy wysokiej kultury osobistej, uczciwości, rzetelnego wykonywania swoich obowiązków oraz chęci ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w obszarze Badań Klinicznych.
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez przesyłanie swojego CV z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych na adres e-mail: doleksy@mck-krakow.pl

Kalendarium

Czerwiec 2019
PWŚCPSN
« maj   lip »
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Galerie

  • Galeria remontowa - Maj 2019
    Galeria remontowa - Maj 2019
    2019-05-23 11:36:34
  • 38 Okręgowy Zjazd Lekarzy OIL w Krakowie
    38 Okręgowy Zjazd Lekarzy OIL w Krakowie
    2019-04-24 12:12:33
  • Galeria remontowa Kwiecień 2019
    Galeria remontowa Kwiecień 2019
    2019-04-25 15:01:35
  • I Zawody o Puchar Prezesa NRL - Relacja z Zawodów / Galeria zdjęć
    I Zawody o Puchar Prezesa NRL - Relacja z Zawodów / Galeria zdjęć
    2019-03-15 10:45:52

OIL Krakow on twitter

Polecamy

Wybory