Aktualny numer

Serwis stomatologiczny
Centralny Rejestr Lekarzy

Jesteśmy na FB

Rynek zdrowia

Aktualności

Szkolenie z e-recepty – Krosno 30 sierpnia

Izba Lekarska w Krakowie – Delegatura w Krośnie – zaprasza na szkolenie z e-recepty organizowane  przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, które odbędzie się 30 sierpnia o godzinie 11.00 w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II, ul. Korczyńska 57, 38-400 Krosno – Sala Konferencyjna.

Serdecznie Zapraszamy

Najbliższe terminy planowanych szkoleń dotyczących projektu e-zdrowie (e-recepty, e-skierowania oraz Internetowego Konta Pacjenta) znajdą Państwo pod adresem:

https://szkolenia-ezdrowie.csioz.gov.pl/

e-recepta – W jaki sposób podłączyć się do e-recepty

Od 1 stycznia 2020 r. wejdzie w życie obowiązek wystawiania recept w formie elektronicznej,  tzw. e-recepta. Forma papierowa będzie obowiązywała tylko w kilku przypadkach, m.in. receptę pro auctore będziemy wystawiać TYLKO w formie papierowej (do 2025 r.).

W celu przygotowania się do wystawiania e-recepty należy pokonać kilka procedur:

 1. Należy zarejestrować się w “Rejestrze Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą” jako “Rejestr Praktyk Zawodowych” http://rpwdl.csioz.gov.pl jeżeli jeszcze nie dokonano rejestracji, następnie złożyć wniosek o dostęp do Księgi rejestrowej jeżeli jeszcze nie był składany. Wzór takiego wniosku można pobrać tutaj: http://oilkrakow.nazwa.pl/doc/wniosek_o_nadanie_uprawnienia.pdf  Wypełniony wniosek należy przesłać mailowo: praktyki@oilkrakow.org.pl lub złożyć osobiście w Izbie Lekarskiej.
 2. Należy sprawdzić czy dane w księdze rejestrowej są aktualne, instrukcja wprowadzania zmian w praktyce znajduje się na stronie: http://izbalekarska.pl/instrukcja-rejestracji-praktyk-zawodowych-po-1-kwietnia-2013-r (w przypadku wprowadzania zmian konieczne jest posiadanie profilu zaufanego).
 1. W celu podłączenia się podmiotu leczniczego jako praktyka lekarska do Systemu P1 na stronie rpwdl.csioz.gov.pl należy złożyć wniosek o założenie konta w P1 i wygenerowanie certyfikatów. (“Utwórz wniosek praktyka lekarska”>>>”Wniosek o założenie konta w P1 i wygenerowanie certyfikatów”)

 Poniżej znajduje się film instruktażowy, który poprowadzi krok po kroku do Platformy P1:

 1. niebawem ruszy strona gabinet.gov.pl gdzie umieszczono instrukcję procedur wystawiania e-recepty i e-skierowania. Do zalogowania jest konieczne posiadanie profilu zaufanego. Ważne aby w księdze rejestrowej mieć uzupełnione pole z numerem telefonu – dla prawidłowego działania możliwości podpisania e-recepty.

Podmioty lecznicze mają obowiązek podłączenia się do Systemu P1 nie później niż do dnia 31 grudnia 2019 r. (art. 56 ustawy z dnia 28 kwietnia 2011 r. o systemie informacji w ochronie zdrowia).

Polecam też założenie IKP – Internetowego Konta Pacjenta, które będzie wykorzystane m.in. do otrzymywania e-recepty i e-skierowania. W swoich danych należy wpisać nr telefonu i adres e-mail, na które będą dostarczane te informacje.

Mariusz Janikowski

Sekretarz ORL w Krakowie

 

Poniżej przedstawiamy również prezentację o e-recepcie i Internetowym Koncie Pacjenta

e-recepta

Zapraszamy na Piknik Rodzinny

Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny organizowany przez Samorządy Zawodów Zaufania Publicznego

7 września 2019 (sobota)

Piknik_Plakat

Piknik_Program4

Szkolenia z e-recepty

 

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia – CSIOZ (państwowa jednostka budżetowa powołana przez Ministra Zdrowia) realizuje Projekt Elektroniczna Platforma Gromadzenia, Analizy i Udostępniania zasobów cyfrowych o Zdarzeniach Medycznych” (P1 – e-zdrowie) w ramach którego uruchomiono usługę wystawienia oraz realizacji elektronicznych recept.

Od 1 stycznia 2020 roku, poza wskazanymi w przepisach wyjątkami w obiegu mają pozostać wyłącznie recepty w formie  elektronicznej, czyli e-recepty.

Wraz z udostępnieniem usługi e-recepty w Systemie P1 uruchomiony został portal dedykowany pacjentom IKP – Internetowe Konto Pacjenta (dostępny pod adresem pacjent.gov.pl

W ramach działań prowadzonych przez zespół CSIOZ organizowane są szkolenia informacyjne w trakcie których omawiane są zagadnienia:

 • Obowiązek i proces podłączenia się do systemu P1
 • Zasady działania: e-recepty, e-skierowania, Internetowego Konta Pacjenta
 • Korzyści jakie niesie e-zdrowie

Więcej informacji nt. naszej działalności znajdziecie Państwo na stronie http://www.csioz.gov.pl

Najbliższe terminy planowanych szkoleń dotyczących projektu e-zdrowie (e-recepty, e-skierowania oraz Internetowego Konta Pacjenta). Zgłoszenia na szkolenia należy kierować poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na stronie:

https://szkolenia-ezdrowie.csioz.gov.pl/

Wróciliśmy na Krupniczą 11 A

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że od 29 lipca Izba Lekarska w Krakowie powróciła do swojej stałej siedziby przy ul. Krupniczej 11 A

Serdecznie zapraszamy.

Konkurs „Lider e-zdrowia 2019”

Dziennik Gazeta Prawna wraz Ministerstwem Zdrowia oraz Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia zapraszają do udziału w konkursie „Lider e-zdrowia 2019”.

lider-konkurs

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem: http://www.nfz-krakow.pl/dla-swiadczeniodawcow/komunikaty/lider-e-zdrowia-2019,2600.html

Spotkania Klubu Lekarza Seniora we wrześniu

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania w krakowskim “Klubie Lekarza Seniora”.

Najbliższe spotkania odbędą się 9 września 2019 godz. 15.00,

oraz 23 września 2019 godz. 15.00

w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej, ul. Rajska 1, w sali nr 53.

Serdecznie zapraszamy!

Konferencja Chorób Rzadkich – 14.09.2019

konferencja chorob rzadkich

W imieniu Organizatora Szpitala Uniwersyteckiego zapraszamy Państwa na Konferencję Chorób Rzadkich, która odbędzie się 14 września 2019r. w Centrum Dydaktyczno – Kongresowym Wydziału Lekarskiego w Krakowie przy ul. św. Łazarza 16

Zaproszenie konferencja chorob rzadkich

Program konferencja chorob rzadkich

Kliknij w poniższy link aby się zarejestrować:

http://www.chorobyrzadkie-su.pl/rejestracja

Strona Konferencji: http://www.chorobyrzadkie-su.pl

 

 

Zaproszenie do zapisów na bezpłatne szkolenie w Warszawie – terminy 17-18.08; 23-24.08; 24-25.08.2019 r.

Szanowni Państwo

Naczelna Izba Lekarska uruchomiła nabór na bezpłatne kursy doskonalące z zakresu wczesnej diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia, chorób nowotworowych, chorób
i zaburzeń psychicznych, chorób układu kostno-stawowo-mięśniowego, chorób układu oddechowego oraz podniesienie jakości komunikacji w relacji lekarzy rodzinnych z lekarzami specjalistami  realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. – więcej »

Uwaga ważna informacja o wyższych cenach za energię dla przedsiębiorców

Informujemy że przedsiębiorca chcąc do końca 2019 płacić za energię tyle samo , a nie więcej , ma obowiązek złożenia oświadczenia / załącznik / w terminie do 27.07 do właściwego zakładu energetycznego , najlepiej po przez e-mail za potwierdzeniem.

Obowiązek wynika z ustawy z dnia 13 czerwca 2019 r. o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz niektórych innych ustaw , ustawy o energii elektrycznej.

Istotna jest data wpływu , nie zaś nadania (czyli list polecony odpada !!!)

Oświadczenie odbiorcy końcowego energii elektrycznej , dotyczy tych którzy podpisali umowę z zakładem energetycznym , tj. na kogo jest licznik

Informacja o obowiązku ukazała się 25 lipca w mediach, jest też potwierdzona.

oswiadczenie-odbiorcy-koncowego-1.pdf - Adobe Acrobat Reader DC

 

System stypendialny dla lekarzy i lekarzy dentystów do 35 rż.

Uwaga trzecia sesja Stypendium Naczelnej Rady Lekarskiej!

W dniu 25 stycznia 2019 r. Naczelna Rada Lekarska przyjęła uchwałę w sprawie utworzenia funduszu stypendiów dla lekarzy i lekarzy dentystów w celu doskonalenia zawodowego oraz regulaminu przyznawania stypendiów.

Celem przyznawania stypendiów Naczelnej Rady Lekarskiej jest umożliwienie lekarzom i lekarzom dentystom odbycia stażu w polskim lub zagranicznym ośrodku lub udział w kursach, warsztatach dokształcenia zawodowego.

Każdy uczestnik może aplikować o kwotę do 10 tysięcy złotych na obycie stażu, kursu lub warsztatu zawodowego w Polsce oraz za granicą.

Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie www.nil.org.pl zakładka “System Stypendialny”

Dokumenty do poszczególnych sesji składamy do końca lutego, maja, sierpnia i listopada. Laureaci są wyłaniani do końca marca, czerwca, września oraz grudnia. 

Ważny komunikat w sprawie recept !!

W imieniu Prezesa Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie informujemy że z dniem 18 IV 2019 wchodzi w życie nowelizacja rozporządzenia Ministra Zdrowia, która wydłuża możliwość wystawiania recept na starych drukach o kolejne 12 miesięcy.

DzU1

Galicyjska Gazeta Lekarska Nr 3/171 (maj/czerwiec 2019)

n201903

Zapraszamy do lektury nowego numeru „GGL”.

W numerze m.in.:

 • Wracamy na Krupniczą – dzieje odzyskania i remontu siedziby głównej OIL przedstawia Katarzyna Domin (5) i (28)
 • Protest rezydentów i stażystów w Warszawie relacjonuje Agata Dynkiewicz (8)
 • Pierwsze polskie sześcioraczki (10)
 • O Międzynarodowej Konferencji nt.Auschwitz prof. Aleksander Skotnicki (11)
 • „SOR(RY) – tu się ratuje życie” – Jolanta Hodor o kampanii edukacyjnej dot. SOR-ów (12)
 • Dylematy etyczne lekarzy – relacja z Konferencji Medycyny Praktycznej Joanny Sieradzkiej (15)
 • Długość życia w Polsce i na świecie; refleksje natury demograficznej Stefana Ciepłego (19)
 • Uroczysta gala VIII edycji Konkursu Literackiego „Przychodzi wena do lekarza” (24)
 • Wegetarianizm i weganizm w diecie szpitalnej (26)
 • Zmiany w zasadach postępowania z dokumentacją medyczną przedstawia Dariusz Dziubina (35)
 • W TLK wspomnienia o UNRRA – relacjonuje Filip Ratkowski (40)
 • Sylwetkę dr. W. Krupy, zawodnika Wisły przypomina Barbara Kaczkowska (42)
 • Zaproszenie na V Piknik Rodzinny w Parku Strzeleckim (45)
 • Pożegnania: dr n. med. Piotr Bożek; prof. Otmar Gedliczka; lek. Andrzej Laskowski; lek. dent. Grzegorz Wawrzeń (52)
pdf
Galicyjska Gazeta Lekarska nr 3/171 (5,1 MB)

 

Ogłoszenie konkursu ofert na realizację programów polityki zdrowotnej

Prezydent Miasta Krakowa ogłosił konkurs ofert na realizację w 2019r. programów polityki zdrowotnej w ramach zadań Dzielnic Miasta Krakowa z zakresu ochrony zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, szczegółowe informacje znajdziecie Państwo pod adresem:

https://www.bip.krakow.pl/?news_id=114021

Wycieczka Seniorów – Bory Tucholskie 2019 – Zdjęcia

 

Film – “Choroby zakaźne – oni pamiętają”

Oni pamiętają  – rzeczywistość bez szczepionek.

Zachęcamy do obejrzenia filmu i zwracamy się z prośbą o udostępnienie go w mediach społecznościowych lub na stronie internetowej Państwa praktyki lekarskiej – chodzi o to, by film dotarł do jak największej liczby odbiorców, zarówno zwolenników, jak i przeciwników szczepień. 

Stmatolog – praca, okolice Krakowa

STOMATOLOG PRACA
Prywatna przychodnia stomatologiczna w okolicy Krakowa (40 km ) zatrudni lekarzy stomatologów zachowawczych, endodontę, periodontologa i stomatologa dziecięcego. Doświadczenie mile widziane – ale zapraszamy też lekarzy po stażu i w trakcie zdobywania specjalizcji .Posiadamy nowoczesne wyposażenie i dużą bazę pacjentów.
Oferujemy dobre wynagrodzenie, pracę z asystą i elastyczny grafik.
SANA – DENT TRZCIANA, kontakt : biuro@sana-dent.pl lub telefon 661-831-240

Praca dla stomatologa – Wieliczka

Zapraszamy do współpracy lekarzy stomatologów w Centrum Medycznym Biotamed – Wieliczka. Oferujemy pracę w ramach usług komercyjnych, praca w nowym dobrze wyposażonym gabinecie. Wynagrodzenie,czas i forma zatrudnienia do negocjacji.
Jesteśmy nowoczesną, prężnie rozwijającą się instytucją, posiadamy dużą bazę pacjentów.
Kontakt tel. 531 191 053 , mail:biuro@biotamed.pl

Pogotowie Ratunkowe w Skawinie ogłasza konkurs ofert na lekarzy systemu PRM

Pogotowie Ratunkowe w Skawinie ogłasza konkurs ofert na  lekarzy systemu do pracy w specjalistycznym Zespole Ratownictwa Medycznego Godziny pracy: 15.00 do 07.00. Wymagane kwalifikacje: zgodne z art. 3 pkt.3) oraz art. 57 ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym. Miejsce udzielanie świadczeń: Skawina. Materiały do pobrania na stronie internetowej www.pogotowieskawina.pl w zakładce konkursy.

Praca dla stomatologa

Gabinet w centrum Krakowa przyjmie do pracy lekarza dentystę. Możliwość pracy w weekendy. Prosimy o kontakt meilowy rejestracja@dent-krakow.pl

Poszukujemy stomatologa do prywatnego gabinetu

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy lekarza stomatologa do prywatnego gabinetu(nie wymagamy specjalizacji). Oferujemy;
Nowoczesny sprzęt stomatologiczny
Dużą bazę pacjentów
Miłą atmosferę
Pracę w zgranym zespole
Dogodne wynagrodzenie
Możliwość dostosowania godzin pracy przez lekarza
Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres: stomatolog.krakow@interia.pl

Sanatorium w Szczawnicy zatrudni lekarza

S.U. Budowlani w Szczawnicy zatrudni:
-lekarza specjalistę Balneologii lub Rehabilitacji Medycznej
– lekarza po kursie z podstaw balneologii i medycyny fizykalnej (laryngologa lub reumatologa lub neurologa)
Warunki do uzgodnienia. Więcej informacji tel. 693 171 083.

Praca dla lekarza endodonty

Centrum stomatologiczne na Ruczaju nawiążę współpracę z lekarzem endodontą na jeden dzień w tygodniu. Gabinet w pełni wyposażony w sprzęt do endo (mikroskop Zeiss, reciproc). Dni i godziny do uzgodnienia.
CV prosimy przesyłać na adres: stomatologiakrak@gmail.com

Bielsko-Biała: Lekarze Specjaliści oraz w trakcie specjalizacji

Zapraszam do współpracy z Grupą LUX MED w Bielsku-Białej Lekarzy: Endokrynologów; Internistów; Laryngologów; Medycyny Pracy; Neurologów; Okulistów; Pediatrów / Medycyny Rodzinnej.

Oferujemy m.in.: – atrakcyjne wynagrodzenie; – dowolną formę zatrudnienia; – elastyczny czas pracy.
Osoby zainteresowane proszę o wiadomość: lukasz.chelminski@luxmed.pl

Lekarze Specjaliści oraz w trakcie specjalizacji

Zapraszam do współpracy z Grupą LUX MED w Krakowie Lekarzy: Dermatologów; Okulistów; Pediatrów / Medycyny Rodzinnej; Pulmonologów; Ortopedów oraz wykonujących badania USG.

Oferujemy m.in.: – atrakcyjne wynagrodzenie; – dowolną formę zatrudnienia; – elastyczny czas pracy.

Osoby zainteresowane proszę o wiadomość: lukasz.chelminski@luxmed.pl

Konkurs na stanowisko dyrektora Małopolskiego Ośrodka Medycyny Pracy

Zarząd  Województwa Małopolskiego w dniu 12 sierpnia 2019 r. ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Małopolskiego Ośrodka Medycyny Pracy. Oferty należy składać w terminie do dn. 22 sierpnia 2019 r.

Ogłoszenie i regulamin konkursu w linku poniżej.

https://bip.malopolska.pl/umwm,a,1646316,konkurs-na-stanowisko-dyrektora-malopolskiego-osrodka-medycyny-pracy.html

zatrudnię lekarza neurologa

Przychodnia Medi Concept w Stryszawie podejmie współpracę z lekarzem o specjalizacji neurolog. Oferujemy bardzo dobre warunki pracy. mediconcept.stryszawa@onet.pl

ZZOZ w Wadowicach – anestezjolog

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach

34-100 Wadowice, ul. Karmelicka 5, ogłasza KONKURS OFERT

Dotyczy:

1. Udzielania świadczeń zdrowotnych przez lekarza w Szpitalu Powiatowym im. Jana Pawła II w Wadowicach w godzinach podstawowej (normalnej) ordynacji zgodnie z rozkładem czasu pracy w: – więcej »

Współpraca z dermatologiem oraz z pediatrą

Przychodnia walk-in clinic w Krakowie podejmie współpracę z lekarzami o specjalizacji dermatolog oraz pediatra. Oferujemy elastyczne godziny pracy (popołudnia, wieczory, weekend), negocjowalna forma i wymiar zatrudnienia. Miejsce wykonywania pracy: Kraków. CV wysyłać proszę na praca@drmax.pl. Szczegółowe informację pod numerem:512 750 978

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie  rekrutacyjnym jest dostępna na stronie https://drmax.pl/rodo-rekrutacja/

Nawiążemy współpracę z Lekarzem Dentystą – Kraków – Prądnik Biały

Gabinet Stomatologiczny Ogrody Uśmiechu nawiąże współpracę z Lekarzem Dentystą. Wyłącznie pacjenci prywatni. Bardzo dobre wyposażenie (m.in. łuk twarzowy z artykulatorem, mikroskop, Endopilot, znieczulenie komputerowe, RVG, sprzęt fotograficzny).
Email: rekrutacja@ogrodyusmiechu, Tel. 731-789-956.

ZZOZ w Wadowicach ogłasza konkurs ofert

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach

34-100 Wadowice, ul. Karmelicka 5

ogłasza

KONKURS OFERT – więcej »

Lekarz stomatologii dziecięcej i ortodonta

Studio Stomatologii “Skrzat” w Krakowie na Ruczaju nawiąże współpracę z:
1) lekarzem, zajmującym się stomatologią dziecięcą
2) ortodoncją
Oferujemy pracę w zgranym zespole, dużą ilość pacjentów, profesjonalny sprzęt, dobre zarobki.
Praca od października/ listopada.
CV prosimy wysyłać na adres: skrzat@studioskrzat.pl

współpraca endodonta

Nawiazemy wspolprace z lekarzem zajmujacym sie endodoncja mikroskopowa. Pacjenci tylko prywatni, gabinety dzialajace od 10 lat. Pelne, nowoczesne wyposazenie do endo. Warunki do uzgodnienia, stomatologia.krakow@onet.pl

Galeria remontowa – Czerwiec 2019

LEKARZ DENTYSTA – DAM PRACĘ

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA 🙂

Nowoczesny gabinet Stomatologia Rodzinna w Mszanie Dolnej poszukuje osoby do pracy na stanowisku : LEKARZ DENTYSTA.
Oferujemy:
– elastyczny zawsze pełny grafik
– pracę pod mikroskopem
– praca na „4 ręce”
– najwyższej klasy sprzęt i materiały stomatologiczne
– możliwość rozwoju zawodowego
– pracę w zgranym zespole
– miłą atmosferę – więcej »

Praca dla lekarza ortodonty

Centrum stomatologiczne na Ruczaju, działające już od ponad 10 lat, nawiąże współpracę z lekarzem ortodontą ( może być w trakcie specjalizacji) na jeden dzień w tygodniu . Zapewniamy dużą ilość pacjentów prywatnych (nie ma kontraktu z NFZ).
Dni i godziny do ustalenia.
CV prosimy wysyłać na adres: stomatologia.praca.krak@gmail.com

Centrum Medyczne poszukuje specjalistów do współpracy

W związku z rozwojem firmy i zmianą lokalizacji centrum medyczne poszukuje do współpracy lekarzy specjalistów lub w trakcie specjalizacji do poradni – więcej »

Lekarz Stomatolog – Dentysta – Klinika w centrum Krakowa

Oferujemy:

Pracę w dobrze wyposażonych gabinetach stomatologicznych,

Ścisłą współpracę z innymi specjalistami,

Przyjazną atmosferę oraz pracę w dynamicznym, młodym zespole,

Dobre warunki finansowe, – więcej »

lekarze specjaliści

Centrum Medyczne przy ul. Mazowieckiej 4 zatrudni lekarzy specjalistów do gabinetów komercyjnych:
– lekarza alergologa-pediatrę na 1 lub 2x w tyg. po 3 – 4 godz.,
– lekarza ortopedę wykonującego USG,
– lekarza diabetologa internistę 1x w tyg. na 3-4 godz,
– lekarza medycyny pracy na godz. poranne do 14.00,
– lekarza ginekologa – dysponujemy gabinetem USG i położną na 1-2 dni w tyg.;
Kontakt: telefon 510 202 135, mail a.dudek@falck.pl

Lekarz Medycyny Rodzinnej, Pediatra

Zapraszam do współpracy z Grupą LUX MED w Krakowie Lekarzy Medycyny Rodzinnej oraz Pediatrów – specjalistów oraz w trakcie specjalizacji (konsultujących dzieci od 0 r.ż.).

Oferujemy m.in.:
– atrakcyjne wynagrodzenie;
– dowolną formę zatrudnienia;
– elastyczny czas pracy.

Osoby zainteresowane proszę o wiadomość: lukasz.chelminski@luxmed.pl

Praca dla internisty Kraków

Zatrudnię internistę w NZOZ Na Skarpie
na atrakcyjnych warunkach.
Proszę o kontakt : 502711257

Zatrudnimy ortopedę

Centrum Medyczne Eskulap w Iwanowicach Dworskich (powiat krakowski) poszukuje lekarza ortopedy do poradni komercyjnej. Oferujemy pracę w nowoczesnej, skomputeryzowanej (mMedica) placówce z populacją ponad 4500 zadeklarowanych pacjentów. Zapewniamy wsparcie marketingowe. Godziny pracy i forma zatrudnienia do ustalenia. Lekarz określa stawkę od wizyty.. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres: nzoz.iwanowice@op.pl

Zapraszamy dentystów w okolice Myślenic

Centrum stomatologiczne DentiMedical  poszukuje do zespołu lekarzy  stomatologów 🙂

e-mail : biuro@dentimedical.pl

Zapewniamy:                                                                                                                                                      wysokie zarobki, pracę pod mikroskopem, dużą ilość pacjentów (zawsze pełny grafik), najwyższej klasy sprzęt i materiały stomatologiczne  umożliwiające pełną diagnozę i leczenie pacjentów (mikroskopy , OPG, CBCT, RVG przy każdym fotelu, łuk twarzowy), możliwość opracowywania i realizacji kompleksowych planów leczenia (również według teorii Koisa),pracę w miłej atmosferze, praca „ na 4 ręce” z czynną asystą, recepcja, szybki dojazd z Krakowa czteropasmową Zakopianką.

Wymagania:
chęć do pracy w systemie ukierunkowanym na zadowolenie pacjenta, pogodne usposobienie, skłonność do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju, mile widziane ( choć niekonieczne 🙂 ) doświadczenie w protetyce i pracy z mikroskopem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@dentimedical.pl
www.dentimedical.pl

Dyrektor Aresztu Śledczego w Krakowie zatrudni na umowę zlecenie konsultanta dermatologa w Ambulatorium z Izbą Chorych.

Dyrektor Aresztu Śledczego w Krakowie zatrudni konsultanta dermatologa w Ambulatorium z Izbą Chorych Aresztu Śledczego w Krakowie (umowa cywilno-prawna).
Osoby zainteresowane proszone są o składanie dokumentów:
– do działu kadr Aresztu Śledczego w Krakowie ul. Montelupich 7 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 lub mailem na adres dk_krakow@sw.gov.pl
Informacji udziela: Dyrektor Szpitala tel. 12 630 13 60 Dział Kadr tel. 12 630 11 55
Termin składania ofert: do 30 sierpnia 2019 r.

Doświadczony ortodonta podzieli się swoim doświadczeniem i Pacjentami [Tarnów]

Chcesz rozwijać się w kierunku ortodoncji? Potrzebujesz oprócz szkoleń praktyki i wsparcia doświadczonego lekarza?

Zatrudnię internistę

Zatrudnię lekarza internistę na bardzo dobrych warunkach. Szczegóły udzielę telefonicznie 889 774 996

Ogłoszenie – Szpital Powiatowy – Limanowa

Szpital Powiatowy w Limanowej zatrudni lekarzy do pracy w godzinach dopołudniowych i na dyżury medyczne w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Ginekologii i Położnictwa, Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz lekarza medycyny rodzinnej do pracy w POZ.

Forma zatrudnienia – do uzgodnienia.

Zatrudnimy również lekarzy chętnych do rozpoczęcia lub kontynuacji specjalizacji w tut. Szpitalu. Gwarantujemy dodatkowe wynagrodzenie ponad kwoty regulowane rozporządzeniem MZ.

Szczegółowych informacji udziela Dyrekcja Szpitala: tel. 18/33 01 780.    

Dyrektor Aresztu Śledczego w Krakowie zatrudni lekarza w Ambolatorium z Izbą Chorych Aresztu Śledczego w Krakowie

Dyrektor Aresztu Śledczego w Krakowie zatrudni na stanowisko lekarza młodszego/starszego asystenta Ambulatorium z Izbą Chorych Aresztu Śledczego w Krakowie umowa o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefonicznie: Dział Kadr: 126301155, Dział Służby Zdrowia: 126301360, Osobiście: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, Kontakt drogą elektroniczną: dk_krakow@sw.gov.pl lub dl_krakow@sw.gov.pl Termin składania ofert do 30 sierpnia 2019 r.

Współpraca – ortodoncja

Placówka w Krakowie podejmie współpracę z lekarzem specjalistą z dziedziny ortodoncji.
Zapewniona pomoc asystentki stomatologicznej.
Godziny pracy do ustalenia. biuro@cdpm.pl

Zatrudnimy stomatologa

Gabinet stomatologiczny w Krakowie zatrudni lekarza stomatologa:
– praca na NFZ + prywatnie,
– w miłym i zgranym zespole,
– duża baza pacjentów
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres gabinet.oferty@gmail.com

Konferencja z cyklu VII Forum Chorób Sercowo – Naczyniowych z Lipidologią 2019

W imieniu organizatorów zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnej konferencji odbywającej się w Krakowie 12 września.

Jest to konferencja  z cyklu VII Forum Chorób Sercowo-Naczyniowych z Lipidologią 2019

Szczegóły i program: http://www.forum2019.viamedica.pl/pl/krakow/index.phtml  

Poszukujemy lekarzy

Grupa medyczna obejmująca swoim działaniem Kraków oraz Powiat Wielicki poszukuje do współpracy lekarzy do przychodni w Krakowie, Wieliczce i Niepołomicach:
– otolaryngologów,
– diabetologów,
– ginekologów,
– radiodiagnostów (USG)
– psychoterapeutów z certyfikatem
Do współpracy zapraszamy również lekarzy innych specjalizacji.

Kontakt telefoniczny: 605 433 544 lub @: biuro.halicka@gmail.com

Ginekolog – centrum Krakowa

Prywatna, niesieciowa placówka w centrum Krakowa podejmie współpracę z ginekologiem.

Przychodnia Zino-med podejmie współpracę ze specjalistą lub lekarzem w trakcie specjalizacji z ginekologii. Jesteśmy kameralna przychodnią usytuowaną w centrum Krakowa (Nowy Kleparz). Nie posiadamy kontraktu z NFZ. Czas wizyty i jej koszt ustalamy indywidualnie z lekarzem. Oferujemy umowę na własną działalność lub umowę zlecenie i atrakcyjne wynagrodzenie.
Stawiamy na partnerskie podejście i dobrą atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowanie uprzejmie zapraszam do kontaktu:
tel: 695556609
e-mail: rekrutacjazinomed@gmail.com

Praca dla dentysty w Oświęcimiu

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Gremed w Oświęcimiu podejmie współpracę z lekarzem dentystą. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe, możliwość szkoleń, w razie potrzeby pomoc doświadczonych lekarzy. Możliwość dostosowania dni i godzin pracy lekarza – najchętniej od 15 do 30 godz/tydz. Bez sobót. Możliwa praca od 09.2019 lub 10.2019 w ramach kontraktu z NFZ i prywatnie. Duża liczba pacjentów. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 501 522 740 lub mailowo: medmed@onet.eu . Mile widziane osoby po stażu.
telefon: 501522740

stomatolog – koferdam, mikroskop, dobra atmosfera – Tarnów

 
 
Klinika Stomatologii Oftaldent poszukuje pasjonatów, lubiących pracę w komfortowych warunkach i chętnych do ciągłego rozwoju.
 
 

Praca dla dentysty

Szanowni dentyści w związku z ogromną ilością zwolenników Naszego gabinetu Addent postanowiliśmy otworzyć kolejne 5-te stanowisko.

Oferujemy prace:

– na 4-ry rece

– recepcje obsługują 4 rejestratorki

– pracownia RTG obsługiwana jest przez techników elektroradiologii dostępnych przez cały czas w godzinach otwarcia placówki

– pracujemy od pon-czw między 9-21, w pt 9-20 (grafik do ustalenia), w soboty gabinet jest zamknięty

Aby zobaczyć jak wygląda jednostka i na jakim sprzęcie pracujemy odsyłam Państwa do zapoznania się ze stroną internetową www.addent.pl. , a potem mam nadzieję do bezpośredniego kontaktu.

Pozdrawiam

Agnieszka Nowak

tel 793 167 332

NZOZ w Zakopanem zatrudni dentystę.

NZOZ Samo Zdrowie zatrudni lekarza dentystę na 1 lub 2 dni w poradni stomatologicznej w Zakopanem. Praca z asystą, rtg. Umowa z NFZ i prywatni.

Paweł Kudlik
tel.: 600 429 959

Dam pracę

Miejska Przychodnia Zdrowia w Makowie Podhalańskim zatrudni lekarzy do pracy w podstawowej opiece zdrowotnej. Korzystne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia. Mieszkanie służbowe w odległości 250 m. Kontakt: 33 877 18 44, mpz_makowpodhalanski@wp.pl

Lekarze różnych specjalizacji| Oddział Wadowicka

Centrum medyczne enel-med z oddziałem Wadowicka oraz w Krakowie poszukuje lekarzy różnych specjalizacji:

 • Lekarz dermatolog,
 • Lekarz ginekolog,
 • Lekarz wykonujący USG położnicze i ginekologiczne,
 • Lekarz stomatolog,
 • Lekarz internista / medycyna rodzinna

– więcej »

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie zatrudni LEKARZA do kwalifikacji dawców krwi

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie zatrudni LEKARZA do kwalifikacji dawców krwi
Wymagania:
Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza , dobra znajomość obsługi komputera, znajomość standardów publicznej służby krwi

Praca w pełnym wymiarze czasu pracy ( w tym udział w ekipach wyjazdowych)

Oferujemy: Umowa o pracę, udział w szkoleniach, świadczenia socjalne – więcej »

Lekarze różnych specjalizacji| Oddział Klimeckiego

Centrum medyczne enel-med z oddziałem Klimeckiego oraz w Krakowie poszukuje lekarzy różnych specjalizacji:

 • Lekarz dermatolog,
 • Lekarz ginekolog,
 • Lekarz wykonujący USG położnicze i ginekologiczne,
 • Lekarz psychiatra,
 • Lekarz internista.

– więcej »

Zatrudnię lekarza dentystę

Zatrudnię lekarza dentystę do pracy w ramch NFZ w nowoczesnym Centrum stomatologicznym w okolicach Krakowa. Bardzo dobre warunki płacowe, elastyczny czas pracy.Telefon do kontaktu 501 008 239

SPZOZ w Słomnikach

SPZOZ w Słomnikach POZ poszukuje pielęgniarki do pracy w POZ do punktu szczepień.
Forma zatrudnienia do wyboru:umowa o pracę, umowa zlecenie lub własna działalność gospodarcza.
wymagania;
-prawo wyk. zawodu pielęgniarki
-kwalifikacje zgodnie z ustawą o POZ
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Zapraszamy do współpracy
tel. kontaktowy 12 388 29 99
nasz mail: spzozslomniki@op.pl

Przychodnia lekarska w Wieliczce podnajmie lokal (recepcja i 5 gabinetów)

Działająca przychodnia lekarska w Wieliczce podnajmie lokal o
pow. 143m2, w skład którego wchodzi recepcja i 5 gabinetów. Więcej
informacji pod nr tel. 608-033-038 lub e-mail: biuro@cbl-wieliczka.pl

Prywatna klinika zatrudni lekarza dermatologa

Ruczaj Clinic w Krakowie zatrudni lekarza dermatologa. Oferujemy pracę w nowoczesnej placówce z wykwalifikowanym personelem oraz dużą bazą pacjentów. Gabinet bogato wyposażony. Kontakt: 723077889, aleksandra.waz@ruczajclinic.pl

Szpital na Klinach w Krakowie zatrudni lekarza ginekologa

Szpital na Klinach w Krakowie poszukuje lekarzy specjalistów w zakresie ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej do pracy w ambulatorium oraz w oddziale klinicznym. – więcej »

dam pracę

FlexiDental gabinet stomatologiczny w Myślenicach nawiąże współpracę z lekarzem dentystą.Doświadczenie mile widziane.Kontakt :malg10@op.pl.
tel:882735022.

Nawiążemy współpracę z lekarzami dentystami

Dental MIGAS Clinic w Krakowie nawiążę współpracę z lekarzami dentystami. W szczególności zapraszamy lekarzy dentystów z zakresu endodoncji mikroskopowej, protetyki oraz stomatologii zachowawczej. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: recepcja@dentalmigas.pl

Zatrudnimy lekarza endokrynologa

Poradnia endokrynologiczna działająca na terenie dzielnicy Podgórze w Krakowie, posiadająca kontrakt z NFZ, podejmie współpracę z lekarzem endokrynologiem (specjalistą lub w trakcie specjalizacji). Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w odnowionych gabinetach z wykwalifikowanym personelem pomocniczym. Warunki dotyczące godzin pracy, jak również sposobu zatrudnienia i wynagrodzenia będą ustalane indywidualnie.
Kontakt telefoniczny: 509 020 393 lub gromedicus@poczta.fm

Lekarz do prywatnej placówki – Kraków

Nowo powstała placówka służby zdrowia nawiąże współpracę z alergologiem, dermatologiem, trychologiem, endokrynologiem, gastrologiem, gastroenterologiem.

Kontakt 667936281 lub kancelaria@lilianakopczyk.pl

Szpital w Chrzanowie zatrudni specjalistę neonatologa i pediatrę

SZPITAL POWIATOWY W CHRZANOWIE, ul. TOPOLOWA 16, 32-500 CHRZANÓW pilnie zatrudni LEKARZA SPECJALISTĘ W DZIEDZINIE NEONATOLOGII I PEDIATRII na wolne stanowisko pracy w Oddziale Neonatologicznym

Umowa o pracę lub umowa cywilno-prawna
Pełny wymiar czasu pracy / możliwość elastycznych uregulowań czasu pracy

Kontakt: telefon:  tel. 519 307 600, 32 624 7005; 32 624 7006, 32 624 7511

e-mail: sekretariat@szpital-chrzanow.pl

Praca dla dentysty (Oświęcim)

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Gremed w Oświęcimiu podejmie współpracę z lekarzem dentystą. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe i pracy na nowoczesnym sprzęcie, możliwość szkoleń, w razie potrzeby pomoc doświadczonych lekarzy. Możliwość dostosowania dni i godzin pracy lekarza – najchętniej od 15 do 30 godz/tydz. Bez sobót. Możliwa praca od 09.2019 lub 10.2019 w ramach kontraktu z NFZ i prywatnie. Duża liczba pacjentów. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 501 522 740. Mile widziane osoby po stażu.
e-mail: medmed@onet.eu, telefon: 501522740

Dodatkowa praca dla lekarzy w Krakowie i okolicach

MEDCAM ASSISTANCE poszukuje lekarzy rodzinnych, pediatrów, internistów do realizacji lekarskich wizyt domowych na terenie Krakowa oraz bliskich okolic.
Oferujemy bardzo elastyczne warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu: kamil.palka@medcam.pl tel. 500237151

KRAKÓW – LEKARZE DENTYŚCI

Halo, Kraków 😊
Szukamy do współpracy Stomatologów, którzy zajmują się Stomatologią Zachowawczą na 2/3/4 dni w tygodniu (zmiany 6 godzinne). Zapewniamy sprzęt, materiały oraz wypełnione grafiki. tel: 882912677.

Stomatolog – Nowy Targ

Podejmę współpracę z dentystą. Umowa na świadczenie usług stomatologicznych w nowo otwieranym gabinecie . Mile widziana młoda osoba zainteresowana nowymi technologiami, szczególnie w dziedzinie protetyki. mbalka@interia.pl

Zatrudnimy stomatologa – Iwanowice

Centrum Medyczne w Iwanowicach Dworskich (powiat krakowski) poszukuje lekarza stomatologa do pracy na zasadach komercyjnych oraz na NFZ. Oferujemy pracę w komfortowej, skomputeryzowanej (mMedica) placówce z populacją ponad 4500 zadeklarowanych pacjentów. Zapewniamy wsparcie marketingowe. Godziny pracy i forma zatrudnienia do ustalenia. Propozycje stawek od wizyty mile widziane. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres: nzoz.iwanowice@op.pl

Zatrudnimy ortopedę

Centrum Medyczne w Iwanowicach Dworskich (powiat krakowski) poszukuje lekarza ortopedy do poradni komercyjnej. Oferujemy pracę w nowoczesnej, skomputeryzowanej (mMedica) placówce z populacją ponad 4500 zadeklarowanych pacjentów. Zapewniamy wsparcie marketingowe. Godziny pracy i forma zatrudnienia do ustalenia. Propozycje stawek od wizyty mile widziane. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres: nzoz.iwanowice@op.pl

Zatrudnimy kardiologa w Iwanowicach

Centrum Medyczne w Iwanowicach Dworskich (powiat krakowski) poszukuje lekarza kardiologa do poradni komercyjnej. Oferujemy pracę w komfortowej, skomputeryzowanej (mMedica) placówce z populacją ponad 4500 zadeklarowanych pacjentów. Zapewniamy wsparcie marketingowe. Godziny pracy i forma zatrudnienia do ustalenia. Propozycje stawek od wizyty mile widziane. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres: nzoz.iwanowice@op.pl

Zatrudnimy chirurga naczyniowego – Iwanowice

Centrum Medyczne w Iwanowicach Dworskich (powiat krakowski) poszukuje chirurga naczyniowego do poradni komercyjnej. Oferujemy pracę w komfortowej, skomputeryzowanej (mMedica) placówce z populacją ponad 4500 zadeklarowanych pacjentów. Zapewniamy wsparcie marketingowe. Godziny pracy i forma zatrudnienia do ustalenia. Propozycje stawek od wizyty mile widziane. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres: nzoz.iwanowice@op.pl

Zatrudnimy lekarza medycyny pracy – Iwanowice

Centrum Medyczne w Iwanowicach Dworskich (powiat krakowski) poszukuje lekarza medycyny pracy do poradni komercyjnej. Oferujemy pracę w komfortowej, skomputeryzowanej (mMedica) placówce z populacją ponad 4500 zadeklarowanych pacjentów. Zapewniamy wsparcie marketingowe. Godziny pracy i forma zatrudnienia do ustalenia. Propozycje stawek od wizyty mile widziane. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres: nzoz.iwanowice@op.pl

Zatrudnimy alergologa – Iwanowice

Centrum Medyczne w Iwanowicach Dworskich (powiat krakowski) poszukuje lekarza alergologa do poradni komercyjnej. Oferujemy pracę w komfortowej, skomputeryzowanej (mMedica) placówce z populacją ponad 4500 zadeklarowanych pacjentów. Zapewniamy wsparcie marketingowe. Godziny pracy i forma zatrudnienia do ustalenia. Propozycje stawek od wizyty mile widziane. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres: nzoz.iwanowice@op.pl

Zatrudnimy pediatrę – Iwanowice

Centrum medyczne w Iwanowicach Dworskich (powiat krakowski) poszukuje lekarza pediatry ze specjalizacją lub w trakcie specjalizacji. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres: nzoz.iwanowice@op.pl

Praca dla lekarza dentysty Kraków-Ruczaj

Kraków-Ruczaj

Gabinety stomatologiczne ABDent w związku z rozwojem firmy zapraszają do współpracy lekarzy stomatologów, posiadających już doświadczenie w zawodzie. Bogata baza pacjentów. Praca wyłącznie w zakresie usług prywatnych.

Proszę o CV z dopiskiem LEKARZ na adres biuro@abdent.pl

Poszukujemy lekarzy

Grupa medyczna obejmująca swoim działaniem Kraków oraz Powiat Wielicki poszukuje do współpracy lekarzy do przychodni w Krakowie, Wieliczce i Niepołomicach:
– otolaryngologów,
– diabetologów,
– ginekologów,
– radiodiagnostów (USG)
– psychoterapeutów z certyfikatem
Do współpracy zapraszamy również lekarzy innych specjalizacji.

Kontakt telefoniczny: 605 433 544 lub @: biuro.halicka@gmail.com

Poszukujemy chirurga stomatologicznego

Gabinet stomatologiczny w Mogilanach poszukuje do współpracy chirurga stomatologicznego. Praca z czynną asystą w komfortowo wyposażonych gabinetach. Godziny i zakres pracy do ustalenia. Preferowane popołudnia, dwa razy w miesiącu.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt k17stomatologia@gmail.com lub telefoniczny 694055546

Praca dla dentysty (Oświęcim)

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Gremed w Oświęcimiu podejmie współpracę z lekarzem dentystą. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe i pracy na nowoczesnym sprzęcie, możliwość szkoleń, w razie potrzeby pomoc doświadczonych lekarzy. Możliwość dostosowania dni i godzin pracy lekarza – najchętniej od 15 do 30 godz/tydz. Bez sobót. Możliwa praca od 09.2019 lub 10.2019 w ramach kontraktu z NFZ i prywatnie. Duża liczba pacjentów. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 501 522 740. Mile widziane osoby po stażu.
telefon: 501522740

Galicyjska Gazeta Lekarska Nr 2/170 (marzec/kwiecień 2019)

n201902

Zapraszamy do lektury nowego numeru „GGL”.

W numerze m.in.:

– Portret nowej siedziby Szpitala
Uniwersyteckiego w Prokocimiu.
Wywiad z dyr. M. Jędrychowskim (5)

– Relacja z obrad XXXVIII Okręgowego
Zjazdu Lekarzy OIL w Krakowie (8)

– Forum Zawodów Zaufania Publicznego
      – w kwestii niechlujnej legislacji (14)

– „Szczepimy bo myślimy” – Akcja NRL (15)

– Rozmowa z dr. hab. T. Kaczmarzykiem prof.
UJ o stosowaniu antybiotyków
w stomatologii (16)

– 100-lecie Polskiego Czerwonego Krzyża (19)

– Targi Stomatologiczne Krakdent (20)

– XII Forum Lekarzy Rydygiera (22)

– Aplikacja „Moja Izba” już na smartfonie (25)

– Plebiscyt „Miłosierny Samarytanin” 2018
rozstrzygnięty (26)

– Czy leki mogą powodować
wzrost temperatury? (28)

– Lista Stu 2018 (29)

– Nowa siedziba Szpitala Uniwersyteckiego
w fotografii (30)

– Lekarzy, absolwentów „Sobieskiego”
przypomina B. Kaczkowska (38)

– Przypomnienia i pożegnania:
prof. Zygmunt Hanicki (w stulecie urodzin);
lek. Leon Birn; prof. Danuta Karcz;
dr n. med. Danuta Łapińska;
lek. Wiesław Malinowski;
dr n. med. Rafał Stobiecki;
dr n. med. Wojciech Szczepański (53-58)

pdf
Galicyjska Gazeta Lekarska nr 2/170 (5,1 MB)

 

Galeria remontowa – Maj 2019

Zatrudnimy lekarza otolaryngologa

NZOZ Bluemed Healthcare w Brzesku  zatrudni lekarza otolaryngologa  w ramach NFZ I WP  Oferujemy korzystne warunki zatrudnienia, więcej informacji pod numerem telefonu 791531978

Nowy Sącz – WIEK TO STAN UMYSŁU – PSYCHOGERIATRIA CZYLI JAK ROZMAWIAĆ ZE STARSZYM PACJENTEM

Kurs w Delegaturze w Nowym Sączu
WIEK TO STAN UMYSŁU – PSYCHOGERIATRIA CZYLI JAK ROZMAWIAĆ
ZE STARSZYM PACJENTEM

Termin: 27.09.2019 r. godz. (16.00 – 20.00)
Miejsce: Delegatura OIL w Nowym Sączu, ul. Kopernika 18
Kurs bezpłatny. Liczba punktów edukacyjnych – 4
Zgłoszenia na kurs:  18/ 4421647

Nowy Sącz – JAK UWOLNIĆ SIĘ OD NIEUSTANNEJ WALKI Z LĘKIEM I NIEPOKOJEM? ZARZĄDZANIE EMOCJAMI W PRACY LEKARZA I LEKARZA DENTYSTY

Kurs w Delegaturze w Nowym Sączu
JAK UWOLNIĆ SIĘ OD NIEUSTANNEJ WALKI Z LĘKIEM I NIEPOKOJEM? ZARZĄDZANIE EMOCJAMI
W PRACY LEKARZA I LEKARZA DENTYSTY

Termin: 28.09.2019 r. godz. (09.00 – 13.00)
Miejsce: Delegatura OIL w Nowym Sączu, ul. Kopernika 18
Kurs bezpłatny. Liczba punktów edukacyjnych – 4
Zgłoszenia na kurs:  18/ 4421647

Kurs EPLS (European Pediatric Life Support) – Zaawansowane zabiegi resuscytacyjne u dzieci – BRAK WOLNYCH MIEJSC

Intensywny dwudniowy kurs przeznaczony dla lekarzy. Zajęcia prowadzą instruktorzy Europejskiej
i Polskiej Rady Resuscytacji według najnowszych wytycznych. Program kursu obejmuje wykłady
i ćwiczenia sytuacyjne na fantomach.
Jest to kurs certyfikowany przez Europejską Radę Resuscytacji (ERC) i Polską Radę Resuscytacji (PRC)
Opłata – 50 zł. Liczba punktów edukacyjnych: 20
Termin: 14 – 15.12.2019 r. (godz. 08.00-19.00) – BRAK WOLNYCH MIEJSC
Miejsce: Kraków, os. Złotej Jesieni 2, Ogólnopolskie Centrum Nauczania Pierwszej Pomocy
i Bezpieczeństwa
Zgłoszenia: 12/ 6191722, ksztalcenie57@hipokrates.org

 

Kurs EPLS (European Pediatric Life Support) – Zaawansowane zabiegi resuscytacyjne u dzieci.
Kurs w Delegaturze w Krośnie

Termin:  14 – 15.09.2019 r. godz. (08.00 – 19.00)
Miejsce: Delegatura OIL w Krośnie, ul. Niepodległości 2
Zgłoszenia na kurs:  13/ 4321859

Kurs SKUTECZNE ZARZĄDZANIE SOBĄ W PRACY W ZESPOLE MEDYCZNYM

Termin: 03.10.2019 r. (godz. 15.30-19.30)
Kurs bezpłatny. Liczba punktów edukacyjnych – 4
Miejsce: Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie, ul. Krupnicza 11 A
Zgłoszenia na kurs: 12/ 6191722, ksztalcenie57@hipokrates.org

Ośrodek Historyczny Naczelnej Izby Lekarskiej poszukuje informacji nt. Lekarzy ratujących ofiary stalinowskich i hitlerowskich zbrodni

Drodzy Państwo, Przyjaciele Prawdy & Demokracji!

Będę wdzięczny za wskazanie mi źródeł lub osób, które mogłyby świadczyć o heroizmie lekarzy Drugiej RP (1918 -1939 ) – a więc głownie Polaków i Żydów i Ukraińców i innych współziomków podczas 2. Wojny Światowej we wszelkich formacjach wojskowych, konspiracji oraz nazistowskich obozów koncentracyjnych na terenie oraz zamordowanych przez sowieckie NKWD w Katyniu, Charkowie, Miednoje i wielu jeszcze niepoznanych miejscach.

Ośrodek Historyczny Naczelnej Izby Lekarskiej zamierza systematycznie gromadzić dowody poświęcenia z narażeniem życia i niesłabnącej gotowości polskich lekarzy do ratowania ofiar chorych i z gruntu zbrodniczych ideologii : stalinowskiej i hitlerowskiej.

Każdy sygnał potraktujemy z należną uwagą! Przyjedziemy do naszych informatorów lub będziemy gościć ich u nas.

Spokojne, bez egzaltacji i histerii, przypominanie dziejów polskiej medycyny, jest lekarską powinnością i przywilejem.

MAREK STANKIEWICZ  Kierownik Ośrodka Historycznego Naczelnej Izby Lekarskiej

 tel.+48-531-696-617 www.nil.org.pl

Zmarł lek. med. płk. Stanisław Szuba

 
 
 
Zmarł lek. med. płk. Stanisław Szuba
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 22 maja 2019 w wieku 86 lat, po długiej chorobie, odszedł na zawsze lek. med. płk. Stanisław Szuba, chirurg i anestezjolog, były długoletni ordynator Oddziału Intensywnej Terapii 5 Wojskowego Szpitala Wojskowego w Krakowie. Niech odpoczywa w pokoju.
 
Rodzina
 
 

 

Projekt preliminarza na 2019 rok – Założenia do projektu preliminarza na 2019 rok

preliminarz3

Wykonanie preliminarza na 31.12.2018 – Założenia do projektu preliminarza na 2018 rok

preliminarz1

Wykonanie preliminarza na 31.12.2018 – Zadania przejęte od administracji państwowej

preliminarz2

Kurs ILS (Immediate Life Support) – Natychmiastowa pomoc w stanach zagrożenia życia – BRAK WOLNYCH MIEJSC

Jednodniowy kurs przeznaczony dla lekarzy i lekarzy dentystów. Zajęcia prowadzą instruktorzy Europejskiej i Polskiej Rady Resuscytacji według najnowszych wytycznych. Program kursu obejmuje wykłady i ćwiczenia sytuacyjne na fantomach.
Jest to kurs certyfikowany przez Europejską Radę Resuscytacji (ERC) i Polską Radę Resuscytacji (PRC)
Opłata – 50 zł. Liczba punktów edukacyjnych: 8
Terminy: 19.10.2019 r. (godz. 08.00-16.00) – BRAK WOLNYCH MIEJSC
Miejsce: Ogólnopolskie Centrum Nauczania Pierwszej Pomocy i Bezpieczeństwa, os. Złotej Jesieni 2, Kraków
Zgłoszenia: 12/ 6191722, ksztalcenie57@hipokrates.org

Kurs SZCZEPIENIA OCHRONNE

W trakcie kursu omówione zostaną:

Ogólne zasady wykonywania szczepień (rodzaje szczepionek, technika wykonywania szczepień). Obowiązkowy kalendarz szczepień. Szczepienia zalecane. Indywidualny kalendarz szczepień. Przeciwwskazania do szczepień. Niepożądane odczyny poszczepienne. Szczepienia przed podróżą. Szczepienia pracownicze. Aspekty prawne związane ze szczepieniami. Edukacja pacjentów i rodziców na temat szczepień.

Kurs bezpłatny. Liczba punktów edukacyjnych – 7

Terminy:  
17.09.2019 r. (godz. 13.00-20.00)
14.11.2019 r. (godz. 13.00-20.00)
Miejsce: Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie, ul. Krupnicza 11 A
Zgłoszenia: 12/ 6191722, ksztalcenie57@hipokrates.org

Kurs w Delegaturze w Krośnie
Termin:  16.11.2019 r. godz. (10.00 – 17.00)
Miejsce: Delegatura OIL w Krośnie, ul. Niepodległości 2
Zgłoszenia na kurs:  13/ 4321859

Kalendarium

Sierpień 2019
PWŚCPSN
« lip   wrz »
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Galerie

 • Galeria remontowa - Czerwiec 2019
  Galeria remontowa - Czerwiec 2019
  2019-06-25 14:21:32
 • Galeria remontowa - Maj 2019
  Galeria remontowa - Maj 2019
  2019-05-23 11:36:34
 • 38 Okręgowy Zjazd Lekarzy OIL w Krakowie
  38 Okręgowy Zjazd Lekarzy OIL w Krakowie
  2019-04-24 12:12:33
 • Galeria remontowa Kwiecień 2019
  Galeria remontowa Kwiecień 2019
  2019-04-25 15:01:35

OIL Krakow on twitter

Polecamy

Wybory