Aktualny numer

Serwis stomatologiczny
Centralny Rejestr Lekarzy

Jesteśmy na FB

Rynek zdrowia

https:

Aktualności

Tymczasowa siedziba Okręgowej Izby Lekarskiej

Do 19 czerwca 2019 r. zapraszamy do tymczasowej siedziby
przy ul. Kazimierza Kordylewskiego 11 (VI piętro)
31-542 Kraków

Godziny pracy Biura Izby (przyjmowania stron) na czas remontu

pon. – czw. 8.00-16.00
pt. 8.00 -14.00

Od 1 lipca 2019 r. powracamy do naszej stałej siedziby przy ul. Krupniczej 11A

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

e-recepta

Od 1 stycznia 2020 r. wejdzie w życie obowiązek wystawiania recept w formie elektronicznej,  tzw. e-recepta. Forma papierowa będzie obowiązywała tylko w kilku przypadkach, m.in. receptę pro auctore będziemy wystawiać TYLKO w formie papierowej (do 2025 r.).

W celu przygotowania się do wystawiania e-recepty należy pokonać kilka procedur:

 1. Należy zarejestrować się w “Rejestrze Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą” jako “Rejestr Praktyk Zawodowych” http://rpwdl.csioz.gov.pl jeżeli jeszcze nie dokonano rejestracji, następnie złożyć wniosek o dostęp do Księgi rejestrowej jeżeli jeszcze nie był składany. Wzór takiego wniosku można pobrać tutaj: http://oilkrakow.nazwa.pl/doc/wniosek_o_nadanie_uprawnienia.pdf  Wypełniony wniosek należy przesłać mailowo: praktyki@oilkrakow.org.pl lub złożyć osobiście w Izbie Lekarskiej.
 2. Należy sprawdzić czy dane w księdze rejestrowej są aktualne, instrukcja wprowadzania zmian w praktyce znajduje się na stronie: http://izbalekarska.pl/instrukcja-rejestracji-praktyk-zawodowych-po-1-kwietnia-2013-r (w przypadku wprowadzania zmian konieczne jest posiadanie profilu zaufanego).
 1. W celu podłączenia się podmiotu leczniczego jako praktyka lekarska do Systemu P1 na stronie rpwdl.csioz.gov.pl należy złożyć wniosek o założenie konta w P1 i wygenerowanie certyfikatów. (“Utwórz wniosek praktyka lekarska”>>>”Wniosek o założenie konta w P1 i wygenerowanie certyfikatów”)

 https://www.youtube.com/playlist?list=PLzPRusQntEImGVr–SxCPg90OCA91HoCn

na powyższej stronie umieszczony jest film instruktażowy, który poprowadzi krok po kroku do Platformy P1.

 1. niebawem ruszy strona gabinet.gov.pl gdzie umieszczono instrukcję procedur wystawiania e-recepty i e-skierowania. Do zalogowania jest konieczne posiadanie profilu zaufanego. Ważne aby w księdze rejestrowej mieć uzupełnione pole z numerem telefonu – dla prawidłowego działania możliwości podpisania e-recepty.

Podmioty lecznicze mają obowiązek podłączenia się do Systemu P1 nie później niż do dnia 31 grudnia 2019 r. (art. 56 ustawy z dnia 28 kwietnia 2011 r. o systemie informacji w ochronie zdrowia).

Polecam też założenie IKP – Internetowego Konta Pacjenta, które będzie wykorzystane m.in. do otrzymywania e-recepty i e-skierowania. W swoich danych należy wpisać nr telefonu i adres e-mail, na które będą dostarczane te informacje.

Mariusz Janikowski

Sekretarz ORL w Krakowie

Ważny komunikat w sprawie recept !!

W imieniu Prezesa Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie informujemy że z dniem 18 IV 2019 wchodzi w życie nowelizacja rozporządzenia Ministra Zdrowia, która wydłuża możliwość wystawiania recept na starych drukach o kolejne 12 miesięcy.

DzU1

System stypendialny dla lekarzy i lekarzy dentystów do 35 rż.

Uwaga druga sesja Stypendium Naczelnej Rady Lekarskiej!

W dniu 25 stycznia 2019 r. Naczelna Rada Lekarska przyjęła uchwałę w sprawie utworzenia funduszu stypendiów dla lekarzy i lekarzy dentystów w celu doskonalenia zawodowego oraz regulaminu przyznawania stypendiów.

Celem przyznawania stypendiów Naczelnej Rady Lekarskiej jest umożliwienie lekarzom i lekarzom dentystom odbycia stażu w polskim lub zagranicznym ośrodku lub udział w kursach, warsztatach dokształcenia zawodowego.

Każdy uczestnik może aplikować o kwotę do 10 tysięcy złotych na obycie stażu, kursu lub warsztatu zawodowego w Polsce oraz za granicą.

Wszystkie potrzebne dokumenty zostały zamieszone na stronie Naczelnej Izby Lekarskie w zakładce poświęconej funduszowi stypendialnemu, link poniżej:

Link do NIL – Komisja – Stypendialna – Dokumenty

Dokumenty do poszczególnych sesji składamy do końca lutego, maja, sierpnia i listopada. Laureaci są wyłaniani do końca marca, czerwca, września oraz grudnia. 

23 V Sympozjum “Dylematy etyczne w praktyce lekarskiej” – Lekarze wobec terapii daremnej

Zaproszenie na XII Sympozjum

“Dylematy etyczne w praktyce lekarskiej” – Lekarze wobec terapii daremnej

które odbędzie się 23 maja 2019 roku

SympozjumDylematyEtyczne

X Kongres Polonii Medycznej III Światowy Zjazd Lekarzy Polskich 29 V – 01 VI

2019-03-01 10_04_07-Kontakt - Kongres Polonii Medycznej

W dniach 29 maja – 1 czerwca 2019 roku odbędzie się X Kongres Polonii Medycznej i III Światowy Zjazd Lekarzy Polskich. Kongres organizuje Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku we współpracy z Federacją Medycznych Organizacji Polonijnych. Trzydniowy naukowy program Kongresu oparty jest o motto przewodnie

“Postęp techniczny w służbie medycyny”.

W związku z tym została uruchomiona strona Kongresu, która jest dostępna pod następującym adresem:

kongrespoloniimedycznej.com.pl

Na stronie Kongresu zamieszczone zostały istotne informacje dotyczące rejestracji uczestników, wydarzeń towarzyszących o charakterze naukowym, kulturalnym, integracyjnym i krajoznawczym.

fpom2

31 V – Konferencja “Choroby Serca i Naczyń w 2019 r.”

II Polsko-Ukraińska Konferencja Medyczna

„Choroby Serca i Naczyń w 2019 r.”

Kraków, 31 maj 2019 r.

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II – więcej »

12 VI – Konferencja “Praktycy Praktykom: kto pyta – nie błądzi”

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie zaprasza na konferencję “Praktycy Praktykom: kto pyta- nie błądzi” Teatr Ludowy, 12 czerwca o godz.17.30. Zapisy: agorska@zeromski-szpital.pl;12 622 92 47; fb- Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie – więcej »

12 VI – Konferencja “Elektronizacja rynku zdrowia – stan obecny i przyszłość” – Warszawa

KamsoftBanner

W imieniu Organizatora zapraszamy Państwa na Konferencję

która odbędzie się 12 czerwca 2019r. w Warszawie w Hotelu CourtYard by Marriott Airport, ul. Żwirki i Wigury 1.

Program Konferencji i informacje dla Uczestników:

 

KamsoftProgram

Szkolenie “RODO w indywidualnej praktyce lekarza i lekarza stomatologa”

Chcielibyśmy zaproponować Państwu szkolenie pt. „RODO w indywidualnej praktyce lekarza i lekarza stomatologa”. Jest to wiedza przydatna w pracy każdego lekarza, którą należy odświeżać.

Szkolenie jest bezpłatne i zakończone certyfikatem uczestnictwa.

Proponowany termin szkolenia to np. 22.05 godziny dowolne, 23.05 godziny popołudniowe 27.05. Szkolenie można połączyć z obchodami rocznicy wejścia w życie RODO. Jesteśmy otwarci również na inne, pasujące Państwu propozycje.

Szczegóły dotyczące naszej działalności i wcześniejszych projektów mogą Państwo znaleźć na stronie http://prometriq.pl/

Kontakt: rodonet@prometriq.pl

Centrum stomatologii nawiąże współpracę ze stomatologiem

Centrum Stomatologii Medical Clinic Podhale nawiąże współpracę ze stomatologiem po stażu do świadczenia usług w ramach kontraktu z NFZ oraz leczenia pacjentów prywatnych. Oferujemy pracę w zgranym zespole oraz możliwość rozwoju zawodowego z zakresu leczenia zachowawczego, endodoncji, protetyki i chirurgii. Gabinety wyposażone w mikroskop, tomograf, pantomograf oraz RTG. Zapewniamy zakwaterowanie w miejscu pracy. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: grazyna.krozel@medicalclinic.pl nr kontaktowy: 502 291 803

Szpital zatrudni lekarzy i diagnostów laboratoryjnych

Szpital Powiatowy w Limanowej zatrudni:

 1. lekarzy internistów, chirurgów ogólnych do pracy w oddziałach Szpitala
 2. lekarzy do pracy w SOR
 3. dermatologa i gastroenterologa do pracy w poradniach specjalistycznych
 4. diagnostów laboratoryjnych z aktualnym PWZDL do pracy w Zespole Pracowni Laboratoryjnych

Warunki płacy i formy zatrudnienia do uzgodnienia.

Szczegółowych informacji udziela Dyrekcja Szpitala tel: 18/ 33-01-780.

23-05-2019

Szpital w Chrzanowie poszukuje Lekarza w oddziale nefrologicznym i chorób wewnętrznych / stacji dializ

Wymagania niezbędne: Specjalizacja w dziedzinie nefrologii lub chorób wewnętrznych, szczegółowe informacje dostępne poniżej:

chrzanow-leknef

Oferta pracy w prywatnej klinice stomatologicznej w centrum Krakowa

INDEXMEDICA nawiąże współpracę z lekarzami specjalizującymi się w periodontologii oraz endodoncji. Zapewniamy: profesjonalne środowisko pracy, najwyższej jakości sprzęt oraz materiały, tylko pacjentów prywatnych z kraju oraz zagranicy, pracę w zespole doświadczonych specjalistów, możliwość rozwoju zawodowego, pracę z kompetentnymi, doświadczonymi asystentkami stom., miłą atmosferę, karty Multisport i inne bonusy.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu (biuro@indexmedica.pl +48 668663399).

Instytut stomatologii i dermatologii zatrudni lekarza stomatologa

Instytut stomatologii i dermatologii Ruczaj Clinic zatrudni lekarza stomatologa. Klinika ma swoją siedzibę w dzielnicy Ruczaj w Krakowie. Poszukujemy doświadczonych lekarzy stomatologów (endodoncja pod mikroskopem, ortodoncja, implantologia), którzy dołączą do naszego zespołu.
Oferujemy:- dużą bazę pacjentów- aktywną promocję- możliwość rozwoju poprzez szkolenia,- pracę z asystą stomatologiczną,- grafik dostosowany do dyspozycyjności. Gabinet jest bogato wyposażony, pracujemy na materiałach stomatologicznych najwyższej klasy.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres: aleksandra.waz@ruczajclinic.pl

Współpraca z lekarzem stomatologiem

Nawiążę współpracę z lekarzem stomatologiem – praca w Przeworsku, praca na cztery ręce, nowoczesne urządzenia i sprzęt, panorama itp.   kontakt W. Kruk 693 30 60 62 wladekkruk@tlen.pl 

KRAKÓW – LEKARZE DENTYŚCI

MEDICOVER STOMATOLOGIA w związku ze zwiększającą się liczbą pacjentów i ciągłym rozwojem nawiąże współpracę z dentystami specjalizującymi się w :
– ENDODONCJI
– PROTETYCE
– PERIODONTOLOGII
– ORTODONCJI
– STOM. OGÓLNEJ
kontakt: 882912677 lub email: olga.czuprynska@medicover.pl

ANDRYCHÓW -Dentysta po stażu

Nawiążemy współpracę z lekarzami po stażu, którzy zajmują się stomatologią zachowawczą i chcieliby rozwijać się w endodoncji oraz implantologii pod okiem renomowanych Specjalistów. Zachęcam do kontaktu: telefonicznie 882912677 lub mailowo olga.czuprynska@medicover.pl

Galeria remontowa – Maj 2019

Lekarze – Kraków

Zapraszam do współpracy z Grupą LUX MED w Krakowie Lekarzy specjalistów oraz w trakcie specjalizacji: Ginekologów; Dermatologów; Okulistów.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu: lukasz.chelminski@luxmed.pl

Praca dla radiologa

Pracownie Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej NU-MED w Elblągu zatrudnią specjalistę radiologii i diagnostyki obrazowej.
Pracownia skupia się na skomplikowanych badaniach, w tym onkologicznych. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny, nr 501 11 67 47.

Praca dla radioterapeuty

Centrum Radioterapii NU-MED w Elblągu zatrudni specjalistę radioterapii onkologicznej. Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się sieci szpitali onkologicznych, atrakcyjne warunki zatrudnienia. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny z dyr. medycznym 55 235 89 20.

KRAKÓW – Ortodonta

Medicover Stomatologia w związku z ciągłym rozwojem i zwiększającą się ilością pacjentów podejmie współpracę z lekarzami Ortodontą. Kontakt: telefoniczny 882912677 lub email: olga.czuprynska@medicover.pl

Lekarze – Gliwice

Zapraszam do współpracy z Grupą LUX MED w Gliwicach Lekarzy specjalistów oraz w trakcie specjalizacji: Medycyny Pracy; Dermatologów; Endokrynologów.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu: lukasz.chelminski@luxmed.pl

Lekarz POZ – również dla lekarzy bez doświadczenia

Poszukujemy lekarza POZ (interna, pediatria, medycyna rodzinna, lub bez specjalizacji) do naszego ośrodka w okolicach Nowego Targu – na stałe lub na kilka miesięcy. Ośrodek prowadzi dokumentację elektroniczną, pacjenci umawiani są na godziny. W przeszłości pracowało u nas kilka osób, które nie dostały się na specjalizację i oczekiwały na nową sesję pracując u nas.. My i oni byli zadowoleni ze współpracy. Dowolna forma zatrudnienia. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Pozdrawiam
Tomasz Jasiński
tel. 510 200 680

Lekarze – Rzeszów

Zapraszam do współpracy z Grupą LUX MED w Rzeszowie Lekarzy specjalistów oraz w trakcie specjalizacji: Dermatologów; Ginekologów; Medycyny Pracy; Medycyny Rodzinnej; Okulistów; Pediatrów; Psychiatrów.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu: lukasz.chelminski@luxmed.pl

Zatrudnię lekarzy do pracy

SPZOZ Przychodnia Zdrowia w Słomnikach zatrudni lekarzy POZ oraz specjalistów:kardiologa, dermatologa, neurologa, laryngologa i okulistę.
Zapewniamy komfortową pracę w pomieszczeniach wyposażonych w nowoczesny sprzęt medyczny i biurowy. Wynagrodzenie do uzgodnienia. spzozslomniki@op.pl

Przychodnia Zdrowia Rodziny zatrudni psychiatrę

Przychodnia Zdrowia Rodziny im. Św. Jadwigi K.P. w Krakowie zatrudni do pracy w ramach NFZ psychiatrę (specjalistę lub po II roku specjalizacji).
Umowa: kontrakt lub zlecenie.
Minimalne wymagania to 1 dyżur na tydzień 5 godzin. Oczekiwane 2 dyżury na tydzień w sumie 10 godzin tygodniowo.
Kontakt: biuro.halicka@gmail.com

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie zatrudni LEKARZA do kwalifikacji dawców krwi

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie
zatrudni LEKARZA do kwalifikacji dawców krwi
Wymagania:
Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza , dobra znajomość obsługi komputera, znajomość standardów publicznej służby krwi
Możliwe są różne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenia)
*Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) –wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z RODO ( zasady przesyłania CV dostępne w zakładce : „Kariera” na stronie internetowej RCKiK w Krakowie) na adres email: a.kulka@rckik.krakow.pl lub pocztą na adres: 31-540 Kraków, ul Rzeźnicza 11, Tel .do Działu Kadr: (12) 261 88 14
* niedopełnienie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów do pracy, wyklucza przyjęcie dokumentów. Dokumenty, które nie będą zawierać zgody o której mowa, będą usuwane.

Lekarz Laryngolog, Reumatolog, Neurolog, Pulmunolog – Niepołomice

Prywatna przychodnia VITAL MED w Niepołomicach nawiąże współpracę z Laryngologiem, Reumatologiem, Neurologiem oraz Pulmunologiem. Telefon kontaktowy: 508 398 003

Lekarz Ginekolog – Niepołomice

Prywatna przychodnia VITAL MED w Niepołomicach nawiąże współpracę z Ginekologiem. Kontakt telefoniczny: 508 398 003

Praca w POZ w Wieliczce

Przychodnia POZ w Wieliczce zatrudni specjalistę medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych w dowolnym wymiarze godzin.

Kontakt: 601860740

Praca dla lekarza dentysty w Krakowie

Gabinet Stomatologiczny zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Dobrego Pasterza podejmie współpracę z Lekarzem Dentystą. Dni i godziny pracy do uzgodnienia. Praca w ramach NFZ oraz prywatnie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres gabinet@art-dent.malopolska.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem 508370253

Centrum medyczne poszukuje lekarzy – oddz Galeria Krakowska

Lekarze różnych specjalizacji| Oddział Galeria Krakowska

Centrum medyczne enel-med z oddziałem Wadowicka oraz w Krakowie poszukuje lekarzy różnych specjalizacji:

 • Lekarz dermatolog,
 • Lekarz ginekolog,
 • Lekarz okulista,
 • Lekarz pediatra,
 • Lekarz stomatolog ortodonta,
 • Lekarz stomatolog protetyk,
 • Lekarz stomatolog implantolog.

– więcej »

Centrum medyczne poszukuje lekarzy różnych specjalizacji oddz Wadowicka i oddz Klimeckiego

Lekarze różnych specjalizacji| Oddział Wadowicka oraz oddział Klimeckiego

Centrum medyczne enel-med z oddziałem Wadowicka oraz oddział Klimeckiego w Krakowie poszukuje lekarzy różnych specjalizacji:

 • Lekarz dermatolog,
 • Lekarz ginekolog,
 • Lekarz wykonujący USG położnicze i ginekologiczne,
 • Lekarz stomatolog protetyk,
 • Lekarz stomatolog ortodonta

– więcej »

POZ CHRZANÓW – Lekarz pediatra, lekarz medycyny rodzinnej

Centrum Medyczne IGAMED w Chrzanowie zaprasza do współpracy lekarzy specjalistów (lub w trakcie specjalizacji).
z zakresu:
– pediatrii
– medycyny rodzinnej.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt. justyna.sulich@igamed.pl

lekarz szuka pracy w POZ

Lekarz bez specjalizacji z 2letnim doświadczeniem pracy w POZ z pacjentami dorosłymi szuka pracy w przychodni POZ na terenie Krakowa lub niedalekich okolic. Preferowany termin rozpoczęcia od 17.06.19. Stawka od 80zl/h. Godziny do ustalenia. Proszę o kontakt mailowy pod adresem pszatkowska.med@gmail.com lub telefoniczny przez aplikacje Whatsapp pod nr +48792501224 [przebywam obecnie za granicą]

Ośrodek Badań Klinicznych w Krakowie poszukuje lekarza ze specjalizacją w Dermatologii do pracy w obszarze badań klinicznych

Ośrodek Badań Klinicznych w Krakowie poszukuje lekarza ze specjalizacją w Dermatologii do pracy w obszarze badań klinicznych. Poszukujemy lekarza w roli Współbadacza który dołączy do zespołu badawczego w zakresie prowadzonych badaniach klinicznych. Mile widziane doświadczenie w pracy badaniach klinicznych oraz znajomość języka angielskiego. – więcej »

Zatrudnię lekarza stomatologa w okolicach Myślenic

Nowoczesny Gabinet Stomatologiczny( mikroskop, radiowizjograf ) poszukuje lekarzy dentystów do współpracy..Duża baza pacjentów. Oferujemy bardzo dobre warunki finansowe, prace w zgranym zespole i możliwość rozwoju swoich umiejętności.
Pacjenci prywatni oraz na NFZ.
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt pod numer telefonu 501008239

Ordynator Oddziału Pediatrycznego

EMC Szpitale – do jednej z naszych placówek – Szpitala Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich poszukujemy osoby na stanowisko:

Ordynator oddziału pediatrycznego
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie, woj. dolnośląskie – więcej »

Lekarz Internista – Ząbkowice Śląskie

EMC Szpitale – do jednej z naszych placówek – Szpitala Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz Internista
Miejsce pracy: Szpital Św. Antoniego
Region: Ząbkowice Śląskie, woj. dolnośląskie – więcej »

Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych

EMC Szpitale – do jednej z naszych placówek – Szpitala Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich poszukujemy osoby na stanowisko:

Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie, woj. dolnośląskie – więcej »

lekarz Pediatra/ Neonatolog

EMC Szpitale – do jednej z naszych placówek – Szpitala Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz Pediatra/Neonatolog – więcej »

Lekarz Chirurg – Ząbkowice Śląskie

EMC Szpitale – do jednej z naszych placówek – Szpitala Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz Chirurg
Miejsce pracy: Szpital Św. Antoniego
Region: Ząbkowice Śląskie, woj. dolnośląskie – więcej »

Lekarz Neurolog do poradni AOS – Ząbkowice Śląskie

EMC Szpitale – do jednej z naszych placówek – Szpitala Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz Neurolog
Miejsce pracy: Szpital Św. Antoniego
Region: Ząbkowice Śląskie, woj. dolnośląskie – więcej »

15 VI – JAK UWOLNIĆ SIĘ OD NIEUSTANNEJ WALKI Z LĘKIEM I NIEPOKOJEM? ZARZĄDZANIE EMOCJAMI W PRACY LEKARZA I LEKARZA DENTYSTY.

Kurs w Delegaturze w Krośnie
JAK UWOLNIĆ SIĘ OD NIEUSTANNEJ WALKI Z LĘKIEM I NIEPOKOJEM?
ZARZĄDZANIE EMOCJAMI W PRACY LEKARZA I LEKARZA DENTYSTY.
Termin: 15.06.2019 r. (godz. 09.00-13.00)
Kurs bezpłatny. Liczba punktów edukacyjnych – 4
Miejsce: Delegatura OIL w Krośnie, ul. Niepodległości 2
Zgłoszenia na kurs:  13/ 4321859

Gabinet Stomatologiczny w Olkuszu zatrudni Lekarza Stomatologa

Nowocześnie wyposażony Gabinet Stomatologiczny w Olkuszu, nawiąże współprace z lekarzem stomatologii zachowawczej. Kontakt telefoniczny pod nr. tel. 608 84 016

Nawiążemy współpracę z Lekarzem Dentystą – Kraków – Prądnik Biały

Nowoczesny Gabinet Stomatologiczny Ogrody Uśmiechu w Krakowie specjalizujący się m.in. w stomatologii estetycznej nawiąże współpracę z Lekarzem Dentystą.
Prosimy o kontakt mailowy (rekrutacja@ogrodyusmiechu.pl) lub telefoniczny pod numerem 731-789-956.

NZOZ Samo Zdrowie zatrudni ortodontę w Dobczycach

NZOZ  zatrudni lekarza ortodontę w poradni w Dobczycach. Praca z asysta. RTG. Wysokie zarobki. pawel-kudlik@tlen.pl

14 VI – WIEK TO STAN UMYSŁU – PSYCHOGERIATRIA CZYLI JAK ROZMAWIAĆ ZE STARSZYM PACJENTEM – Kurs w Krośnie

Kurs w Delegaturze w Krośnie
WIEK TO STAN UMYSŁU – PSYCHOGERIATRIA CZYLI JAK ROZMAWIAĆ
ZE STARSZYM PACJENTEM

Termin: 14.06.2019 r. (godz. 16.00-20.00)
Kurs bezpłatny. Liczba punktów edukacyjnych – 4
Miejsce: Delegatura OIL w Krośnie, ul. Niepodległości 2
Zgłoszenia na kurs:  13/ 4321859

Lekarz Dyżurny na SOR – Ząbkowice Śląskie

EMC Szpitale – do jednej z naszych placówek – Szpitala Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz Dyżurny na Szpitalny Oddział Ratunkowy
Miejsce pracy: Szpital Św. Antoniego
Region: Ząbkowice Śląskie, woj. dolnośląskie – więcej »

Gabinet podejmie współpracę ze stomatologiem

Gabinet stomatologiczny Prima Dentica w Krakowie (Płaszów) poszukuje lekarza dentysty do współpracy na stałe lub na zastępstwo. Duża baza pacjentów. Dni i godziny pracy do ustalenia. Kontakt pod nr tel.: 505346091 lub e-mail: mardzied@gmail.com

Film – “Choroby zakaźne – oni pamiętają”

Oni pamiętają  – rzeczywistość bez szczepionek.

Zachęcamy do obejrzenia filmu i zwracamy się z prośbą o udostępnienie go w mediach społecznościowych lub na stronie internetowej Państwa praktyki lekarskiej – chodzi o to, by film dotarł do jak największej liczby odbiorców, zarówno zwolenników, jak i przeciwników szczepień. 

Galicyjska Gazeta Lekarska Nr 2/170 (marzec/kwiecień 2019)

n201902

Zapraszamy do lektury nowego numeru „GGL”.

W numerze m.in.:

– Portret nowej siedziby Szpitala
Uniwersyteckiego w Prokocimiu.
Wywiad z dyr. M. Jędrychowskim (5)

– Relacja z obrad XXXVIII Okręgowego
Zjazdu Lekarzy OIL w Krakowie (8)

– Forum Zawodów Zaufania Publicznego
      – w kwestii niechlujnej legislacji (14)

– „Szczepimy bo myślimy” – Akcja NRL (15)

– Rozmowa z dr. hab. T. Kaczmarzykiem prof.
UJ o stosowaniu antybiotyków
w stomatologii (16)

– 100-lecie Polskiego Czerwonego Krzyża (19)

– Targi Stomatologiczne Krakdent (20)

– XII Forum Lekarzy Rydygiera (22)

– Aplikacja „Moja Izba” już na smartfonie (25)

– Plebiscyt „Miłosierny Samarytanin” 2018
rozstrzygnięty (26)

– Czy leki mogą powodować
wzrost temperatury? (28)

– Lista Stu 2018 (29)

– Nowa siedziba Szpitala Uniwersyteckiego
w fotografii (30)

– Lekarzy, absolwentów „Sobieskiego”
przypomina B. Kaczkowska (38)

– Przypomnienia i pożegnania:
prof. Zygmunt Hanicki (w stulecie urodzin);
lek. Leon Birn; prof. Danuta Karcz;
dr n. med. Danuta Łapińska;
lek. Wiesław Malinowski;
dr n. med. Rafał Stobiecki;
dr n. med. Wojciech Szczepański (53-58)

pdf
Galicyjska Gazeta Lekarska nr 2/170 (5,1 MB)

 

KCRiO zatrudni lekarza

Krakowskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii (al. Modrzewiowa 22, 30-224 Kraków) poszukuje lekarza do pracy w Domu Dziennej Opieki Medycznej. Wymagania: lekarz ubezpieczenia zdrowotnego. Czas pracy do uzgodnienia. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 12 428 7381.

poszukujemy Lekarza-ortodontę

W związku z rozwojem naszego centrum stomatologicznego, poszukujemy kandydatów na stanowisko lekarz stomatolog-ortodonta ( może być w trakcie specjalizacji). Oferujemy pracę w dobrze wyposażonych gabinetach mieszczących się w centrum Krakowa. Przyjazna atmosfera w dynamicznym młodym zespole. Dobre warunki finansowe. CV proszę przysyłać na adres: pr.manager@denta-med.com.pl

 

Stomatologa zatrudnię

Nowoczesna przychodnia w okolicy Krakowa poszukuje do współpracy młodych stomatologów w zakresie stomatologi zachowawczej , endodoncji i protetyki .Posiadamy stale rosnącą bazę pacjentów i sprzęt pozwalający na kompleksowe leczenie .Poszukujemy osób samodzielnych i rozwijających swoje umiejętności Stawiamy na wysoką jakość usług i standardy zapewniające utrzymanie stałego poziomu świadczeń. Pacjenci tylko prywatni. Zapewniamy pracę z asystą i recepcją oraz korzystne warunki finansowe.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres mailowy: biuro@sana-dent.pl lub telefon: 661-831-240

Szkolenie specjalizacyjne w Olkuszu

NowySzpitalO

Zaproszenie – 30-lecie ukończenia Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu

Wydział Lekarski

Akademii Medycznej

we Wrocławiu

ROCZNIK 1990

KOLEŻANKI i KOLEDZY! Serdecznie zapraszamy na spotkanie koleżeńskie z okazji 30-lecia ukończenia Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, które odbędzie się w dniach 5-7 czerwca 2020r. Miejscem spotkania będzie ośrodek Vital & SPA Resort Szarotka w Zieleńcu.

Program Zjazdu:

Piątek 5 czerwca 2020

Od godz.14.00                 Zakwaterowanie w Ośrodku

Godz.18.00-24.00            Grill przy biesiadnej muzyce

Sobota 6 czerwca 2020

Godz.8.00-10.00              Śniadanie

Godz.10.15                      Msza św. – Kościół św.Anny w Zieleńcu

                                      Czas wolny, spacer po Zieleńcu

Godz.13.30                      Pamiątkowe zdjęcie grupowe przed Ośrodkiem

Godz.14.00                      Obiad

                                      Czas wolny

Godz.19.00-2.00              Bankiet

Niedziela 7 czerwca 2020

Godz.9.00-10.00              Śniadanie i pożegnania

Opłata za uczestnictwo w Zjeździe wynosi od absolwenta/osoby towarzyszącej:

piątek-niedziela z noclegami                      500 PLN

sobota-niedziela z noclegiem                    350 PLN

Wpłat prosimy dokonywać na konto 63 1140 2004 0000 3402 7877 0728 (odbiorca Ewa Willak-Janc) do dnia 31.12.2019r. z dopiskiem „Zjazd 1990”. Panie prosimy o podanie nazwiska obecnego oraz
z okresu studiów.

Do dyspozycji gości pokoje 2-3-osobowe – proszę o e-mailowe zgłaszanie nazwisk Kolegów i Koleżanek,
z którymi chcą być Państwo zakwaterowani.

UWAGA!!! W ośrodku zapewnione jest bezpłatne korzystanie z kompleksu basenowego, jacuzzi, saun, urządzeń fitness, jak również dostęp do bezprzewodowego internetu oraz bezpłatny parking. Dla uczestników istnieje możliwość zakupu pakietów SPA w promocyjnych cenach.

Bliższych informacji udziela:

Patrycja Malec, tel. 501-217-204, e-mail patka.malec@wp.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w Zjeździe. DO ZOBACZENIA W ZIELEŃCU!!!

Za Komitet Organizacyjny

Wojciech Apoznański              Ewa Willak-Janc           Teresa Żak (Biercewicz)

Nowy Szpital w Olkuszu poszukuje lekarzy

Nowy Szpital W Olkuszu pilnie poszukuje lekarzy do pracy na godziny dopołudniowe oraz dyżury medyczne w Oddziałach:
– wewnętrzny
– kardiologia
– SOR
– obserwacyjno-zakaźny
zainteresowanych prosimy o kontakt tel 509 873 623 lub 41 240 12 59

SO w Krakowie poszukuje na stanowiska lekarzy sądowych

Sąd Okręgowy w Krakowie poszukuje na stanowiska lekarzy sądowych uprawnionych do wystawiania zaświadczenia potwierdzającego zdolność lub niezdolność do stawienia się na wezwanie lub zawiadomienie organu uprawnionego uczestników postępowania z powodu choroby w okręgu Sądu Okręgowego w Krakowie.

Kraków – Internistów, psychiatrów, ginekologów, chirurgów,

Chrzanów – Internistów

Miechów – Internista

Myślenice – Internistów

Gmina Jawornik Polski poszukuje stomatologów

Gmina Jawornik Polski przystąpiła do programu polityki zdrowotnej p. “Poprawa dostępności do świadczeń stomatologicznych dla dzieci i młodzieży w szkołach w 2018r.” i utworzyła dwa gabinety stomatologiczne w szkołach w miejscowości Jawornik Polski oraz Manasterz.

Obecnie poszukujemy stomatologów zainteresowanych świadczeniem usług opieki zdrowotnej dzieciom i młodzieży uprawnionym do korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych w ramach kontaktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Centrum Stomatologii w Krakowie-Bronowicach poszukuje stomatologa

Specjalistyczne Centrum Stomatologii w Krakowie przy ul. Wł. Żeleńskiego 86 zatrudni stomatologa (www.dentima.pl). – więcej »

zatrudni lekarza stomatologa

SPZOZ w Sułoszowej zatrudni lekarza stomatologa.
tel kon 12 380 18 20, 697 769 697

Zatrudnimy lekarzy psychiatrów – Tarnów

Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie zatrudni lekarzy psychiatrów do pracy w stacjonarnym Oddziale Psychiatrycznym. Zainteresowanych szczegółami zapraszamy do kontaktu: e-mail: kadry@lukasz.med.pl, tel. 14 631 5391 lub 14 631 5204.

Praca stomatolog Kraków Wieliczka

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Estetyka Uśmiechu Malan
w Wieliczce zatrudni lekarza stomatologa. – więcej »

Zatrudnię lekarza stomatologa

NZOZ Kardio-Denti na ul. Żabiniec oferuje współpracę w dobrze wyposażonych gabinetach stomatologicznych, przyjazną atmosferę, dobre warunki finansowe, godziny pracy do ustalenia indywidualnego.Współpracę w oparciu o wynajem gabinetu, kontrakt gospodarczy lub umowę zlecenie. Kontakt: Jacek Jasiniak tel. 605 090 169

praca dla Neurologa

NZOZ Pasternik Maluty Sp.J poszukuje lekarza NEUROLOGA,  praca w systemie jednozmianowym pn – pt w godzinach od 08:00 do 15:35, rodzaj umowy i wymiar czasu pracy do uzgodnienia, praca na Oddziałach Rehabilitacji Leczniczej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt sekretariat@pasternik.com.pl bądź kontakt telefoniczny 667-709-100

Praca w Poradni POZ

Firma” Mark-Med.” Sp. z o.o. zatrudni lekarza do pracy w Poradni POZ Kraków Nowa Huta. Tel. kontaktowy:600 332 353

Prywatna klinika na Ruczaju zatrudni lekarza dermatologa

Instytut stomatologii, dermatologii i medycyny estetycznej Ruczaj Clinic zatrudni lekarza dermatologa, który dołączy do naszego zespołu. Przyjmujemy pacjentów prywatnie. Klinika ma swoją siedzibę w dzielnicy Ruczaj w Krakowie. Oferujemy: – dużą bazę pacjentów – aktywną promocję – obsługę recepcyjną – grafik dostosowany do dyspozycyjności. Gabinet bogato wyposażony. Miła atmosfera i zgrany zespół w pakiecie Kontakt: aleksandra.waz@ruczajclinic.pl

Centrum Medyczne pilnie zatrudni lekarzy specjalistów (lub w trakcie specjalizacji)

Centrum Medyczne pilnie zatrudni lekarzy specjalistów (lub w trakcie specjalizacji): medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych, reumatologii, otolaryngologii, neurologii, dermatologii, stomatologii. Warunki zatrudnienia do uzgodnienia. Konkurencyjne stawki wynagrodzenia. Prosimy o kontakt telefoniczny: 601874235 lub 502369846

Dyrektor Aresztu Śledczego w Krakowie zatrudni na umowę zlecenie konsultanta dermatologa w Ambulatorium z Izbą Chorych.

Dyrektor Aresztu Śledczego w Krakowie zatrudni na umowę-zlecenie konsultanta dermatologa w Ambulatorium z Izbą Chorych Aresztu Śledczego w Krakowie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefonicznie: Dział Kadr: 126301155, Dział Służby Zdrowia: 126301360, Osobiście: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, Kontakt drogą elektroniczną: dk_krakow@sw.gov.pl lub dl_krakow@sw.gov.pl Termin składania ofert do 30 maja 2019 r.

Przychodnia Stomatologiczna w Krakowie zatrudni Lekarza Stomatologa

Wymiar zatrudnienia do uzgodnienia. Pacjenci prywatni oraz NFZ. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv na email krstangel@wp.pl lub o telefon 507 171 350. Dobre progresywne warunki finansowe.

Lekarz Stomatolog – Klinika w centrum Krakowa

Oferujemy: Pracę w dobrze wyposażonych gabinetach stomatologicznych, ścisłą współpracę z innymi specjalistami, przyjazną atmosferę oraz pracę w dynamicznym, młodym zespole, dobre warunki finansowe, godziny pracy do ustalenia indywidualnego, współpracę w oparciu o kontrakt gospodarczy lub umowę zlecenie. – więcej »

Praca w POZ – Podhale

NZOZ Medyk szuka lekarza chcącego pracować w POZ na terenie Podhala. Oferujemy pracę w zgranym zespole w nowocześnie wyposażonej przychodni. Atrakcyjne wynagrodzenie. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny- 602473736 lub mailowy kontakt@intermed24.pl

Dyrektor Aresztu Śledczego w Krakowie zatrudni lekarza w Ambolatorium z Izbą Chorych Aresztu Śledczego w Krakowie

Dyrektor Aresztu Śledczego w Krakowie zatrudni na umowę o pracę lekarza (młodszy/starszy asystent) w Ambulatorium z Izbą Chorych Aresztu Śledczego w Krakowie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefonicznie: Dział Kadr: 126301155, Dział Służby Zdrowia: 126301360, Osobiście: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, Kontakt drogą elektroniczną: dk_krakow@sw.gov.pl lub dl_krakow@sw.gov.pl Termin składania ofert do 30 maja 2019 r.

Lekarz dentysta Kraków-Ruczaj

Kraków-Ruczaj
Gabinety stomatologiczne ABDent w związku z rozwojem firmy zapraszają do współpracy lekarzy stomatologów, posiadających już doświadczenie w zawodzie. Bogata baza pacjentów. Praca wyłącznie w zakresie usług prywatnych.
Proszę o CV z dopiskiem LEKARZ na adres biuro@abdent.pl

dyżury

Poszukujemy lekarzy na dyżury na kopalni.Nie jest wymagana specjalizacja choć konieczne jest minimalne doświadczenie
Prosimy o kontakt telefoniczny
32-7338047 lub mailowy sekretariat@nzozvita.com.pl

dam pracę

Nowy Szpital w Olkuszu Sp. z o.o. poszukuje lekarzy do pracy w godzinach dopołudniowych oraz na dyżury medyczne w oddziałach:
– Wewnętrznym
– Zakaźnym
– SOR
– Opiece Nocnej i Świątecznej
– Kardiologii
Zainteresowanych proszę o kontakt:
tel. 509873623

Stomatologa Endodontę przyjmę do pracy

Centrum Stomatologii na Ruczaju podejmie współpracę z lekarzem dentystą z doświadczeniem w endodoncji mikroskopowej. Gabinet w pełni wyposażony, mikroskop, reciproc, urządzenia do obturacji. Zapewniamy dużą bazę pacjentów i wysokie zarobki.
CV prosimy wysyłać na adres: dent.krak@gmail.com

Poszukujemy stomatologa do prywatnego gabinetu

Poszukujemy lekarzy do renomowanego gabinetu stomatologicznego, mieszczącego się w centrum Krakowa. Jesteśmy zainteresowani współpraca w każdej dziedzinie stomatologii
Oczekujemy: nienagannej prezencji oraz wysokiej kultury osobistej
sumiennego wykonywania swoich obowiązków
łatwości w nawiązywaniu relacji lekarz – pacjent
umiejętności pracy w zespole
oferujemy pracę a młodym, miłym i energicznym zespole
prace w systemie zmianowym
Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres info@beauty-dent.pl.

Poszukujemy stomatologa do prywatnego gabinetu

Nowoczesny gabinet stomatologiczny w Krakowie nawiąże współpracę z Lekarzem Stomatologiem.
Oferujemy m.in.:
–dużą bazę pacjentów,
–pracę na bardzo dobrym i nowoczesnym sprzęcie (tomografia, mikroskopy, skanery)
–możliwość podnoszenia kwalifikacji
-przyjazną i serdeczną atmosferę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: maciejkania@op.pl

Zatrudnimy lekarzy – Nowy Targ

Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu (woj.małopolskie) zatrudni lekarzy anestezjologów,neurologów i radiologów. Zainteresowanych szczegółami zapraszamy do kontaktu: e-mail: sekretariat@pszs.eu,faxem: 18263 3950 lub 18 263 3010

1-3 VII – Kurs ETC

W imieniu organizatorów zapraszamy na kurs ETC organizowany w dniach 1 -3 lipca 2019r. w Centrum Symulacji Medycznej, będącym jednostką dydaktyczną Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Szkolenie sfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej, kursanci nie ponoszą kosztów uczestnictwa.

 Szczegóły zawarte są w załącznikach poniżej oraz na stronie www.csm.umed.wroc.pl, gdzie znajdą Państwo następujące dokumenty do pobrania: 1. Formularz rejestracyjny 2. Deklaracja udziału w Projekcie 3. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych 4. Regulamin Projektu.

zaproszenie ETC

rekrutacja ETC

Centrum Medyczne poszukuje lekarza pediatrę .

Centrum Medyczne Promed poszukuje lekarza pediatrę. Praca w nowoczesnej poradni POZ na terenie Krakowa. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i płacy.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie wiadomości lub CV na adres: biuro@cmpromed.pl – więcej »

Centrum Medyczne poszukuje lekarza medycyny rodzinnej .

Centrum Medyczne Promed poszukuje lekarza medycyny rodzinnej. Praca w nowoczesnej poradni POZ na terenie Krakowa. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i płacy.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie wiadomości lub CV na adres: biuro@cmpromed.pl – więcej »

8 V Szkolenie – “Zgoda zastępcza – potrzeby szpitali a praktyka sądowa”

W imieniu Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego i Polskiego Towarzystwa Prawa Medycznego chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w konferencji prawa medycznego, która odbędzie się 8 maja 2019r. w godzinach 10-14.

Zamysłem organizatorów jest przeprowadzenie cyklu szkoleń w ramach prekonferencji do VIII Kongresu Prawa Medycznego, który tradycyjnie odbędzie się w pierwszych dniach grudnia b.r. w auli CN UJ w Krakowie. Adresatem konferencji jest środowisko lekarzy oraz radców prawnych. Program pierwszego z planowanych szkoleń koncentrować się będzie wokół problematyki tzw. zgody zastępczej w praktyce orzeczniczej Sądów.

Do udziału w charakterze prelegentów zostali zaproszeni prawnicy i lekarze posiadający szerokie doświadczenie praktyczne i wieloletnie doświadczenie z zakresu prawa medycznego.

Program szkolenia – dostępny tutaj

Zapisy przyjmowane są do 6 maja, miejsc 50 (decyduje kolejność zgłoszeń).

Zapisy: radcy@zeromski-szpital.pl – w wiadomości prosimy umieścić imię, nazwisko i numer PWZ.

Liczba punktów edukacyjnych: 4.

Zmarł Lek.Dent. Grzegorz Wawrzeń

 

66041015397

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

z wielkim żalem informujemy, że dzisiaj odszedł na zawsze Jeden z nas Grzegorz Wawrzeń Członek Komisji Stomatologicznej NRL, Członek Okręgowej Rady Lekarskiej w Krakowie i Przewodniczący naszej Komisji Stomatologicznej.
Dzielnie i z wyjątkową wytrwałością walczył ze swą rzadką chorobą. Niech odpoczywa w pokoju…

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 9 maja 2019 roku o godzinie 12.00, w kaplicy na cmentarzu w Proszowicach, przy ulicy Krakowskiej.

Pogrążeni w smutku łączymy się w bólu z Rodziną Grzegorza.

 R.I.P.06.05.2019

Lekarz Stomatolog

Nowoczesne Centrum Stomatologiczne w Bochni nawiąże współpracę z Lekarzem Stomatologiem. Więcej informacji pod numerem telefonu 603 071 643

Lekarzy specjalistów

NZOZ Przychodnia Zdrowia Bieżanów, ul. Ks. J. Popiełuszki 42 a, Kraków, zaprasza do współpracy lekarzy specjalistów w ramach usług nie objętych kontraktem z NFZ.

Kontakt: 600-949-003, 602-608-619

Lekarza do pracy w POZ

NZOZ Przychodnia Zdrowia Bieżanów, ul. Ks. J. Popiełuszki 42a, Kraków zatrudni lekarza do pracy w POZ. Warunki pracy do uzgodnienia.

Kontakt: 600-949-003, 602-608-619

Galicyjska Gazeta Lekarska Nr 1/169 (styczeń/luty 2019)

 

Zapraszamy do lektury nowego numeru „GGL”.

W numerze m.in.:

– Stowarzyszenie Lekarze Nadziei boryka
się beznadziejnie z brakiem pieniędzy – wywiad z M. Kopciuchem (5)

– WHO ostrzega świat. 10 największych
zagrożeń (9)

– Jubileusz 70-lecia
prof. Aleksandra Skotnickiego (11)

– Judym – reaktywacja. Sylwetka
dr. Pawła Grabowskiego – założyciela
pierwszego hospicjum na polskiej wsi (13)

– Konferencja „Kontrowersje w pediatrii”
już po raz 12. w Krakowie (16)

– Czy szpitalne komisje etyczne są potrzebne?
Debata przedstawicieli (17)

– Dylematy codzienności w ochronie zdrowia
na posiedzeniach Prezydium ORL (19)

– 115. rocznica działalności
Instytutu Stomatologii (24)

– Z życia Delegatur płynie ożywczy prąd (25):
W Jarosławiu powstało nowe Koło Terenowe
TLK (28)

– 22. Bal Lekarza w Muzeum Lotnictwa (29)

– Sylwetki wielkich lekarzy:
Jerzego Hajdukiewicza (37)
i Edwarda Cetnarowskiego (40)

– Nowe książki warte lektury: Historia
rewolucji genetycznej. DNA; K. Rożnowskiej
portret A. Kępińskiego; Biografia
R.H. Smitha, założyciela ruchu AA;
TOPR – w 110. rocznicę powstania (42)

– Pożegnania: lek. med. Dorota Kołodziejczyk;
lek. dent. Marcin Tatrzański;
lek. med. Katarzyna Wróbel-Wiórek;
Darkowi Wójtowiczowi salut (54)

pdf
Galicyjska Gazeta Lekarska nr 1/169 (5,1 MB)

 

lekarzy do pracy w POZ oraz pediatrę i endokrynologa

NZOZ “ALFA MED” Zbigniew Szewc Spółka Komandytowa, ul.Żywiecka 11A, 34-340 Jeleśnia, Beskid Żywiecki zatrudni lekarzy do pracy w POZ oraz pediatrę i endokrynologa. Płaca od 100 zł brutto za godzinę w zależności od formy zatrudnienia i czasu pracy. Istnieje możliwość zamieszkania. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem tel.: 603-098-794 lub na adres email: alfamed@poczta.onet.pl

zatrudnię lekarzy

SPZOZ w Ogrodzieńcu zatrudni lekarzy: med. rodzinnej, pediatrę i neurologa.
Tel. 501103199

Zatrudnimy lekarza POZ

Przychodnia zatrudni lekarza specjalistę medycyny rodzinnej (z możliwością przyjmowania deklaracji pacjentów). Praca w przychodni na terenie Krakowa. Godziny pracy i wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt 509 020 392.

Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie zatrudni Lekarza

Zatrudnimy lekarzy, również lekarzy emerytów:

Specjalistów (lub w trakcie specjalizacji) w dziedzinie pediatrii lub neonatologii lub neurologii dziecięcej lub onkologii i hematologii dziecięcej lub anestezjologii lub chirurgii dziecięcej lub medycyny paliatywnej lub medycyny rodzinnej. – więcej »

Pilnie zatrudnimy lekarza pediatrę lub spec. med. rodzinnej

Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych os. 2 Pułku Lotniczego 22, 31-869 Kraków pilnie zatrudni lekarza pediatrę lub specjalistę medycyny rodzinnej 2-3 razy w tygodniu po 4 godziny/dz., Tel.+48 507 945 941 lek.Małgorzata Zawiślan, tel.+48 604 107 530 lek.Ewa Drohomirecka-Zach

 

Praca dla lekarza endodonty

Centrum stomatologiczne na Ruczaju podejmie współpracę z lekarzem stomatologiem , zajmującym się endodoncją mikroskopową. Gabinet w pełni wyposażony, z dużą bazą pacjentów, dobre warunki finansowe. Praca w piątki.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: stomatologia.praca.krak@gmail.com

Dam pracę-ortopeda, neurolog, USG

Centrum Medyczne w Chrzanowie podejmie współpracę z lekarzami specjalistami z zakresu ortopedii, neurologii, radiologii (USG). cm.katarzynasmolka@gmail.com

Praca w Oddziale Geriatrii

Szpital MSWiA w Krakowie zatrudni specjalistę geriatrii lub chorób wewnętrznych lub osobę zainteresowaną rozpoczęciem specjalizacji z geriatrii. Forma zatrudnienia etat lub kontrakt. Możliwość dyżurów. Oddział 21-łóżkowy. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: tel. 12-662- 31-49 -dyżurka lekarska, 12-662-31-53

Kalendarium

Maj 2019
PWŚCPSN
« kwi   cze »
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Galerie

 • Galeria remontowa - Maj 2019
  Galeria remontowa - Maj 2019
  2019-05-23 11:36:34
 • 38 Okręgowy Zjazd Lekarzy OIL w Krakowie
  38 Okręgowy Zjazd Lekarzy OIL w Krakowie
  2019-04-24 12:12:33
 • Galeria remontowa Kwiecień 2019
  Galeria remontowa Kwiecień 2019
  2019-04-25 15:01:35
 • I Zawody o Puchar Prezesa NRL - Relacja z Zawodów / Galeria zdjęć
  I Zawody o Puchar Prezesa NRL - Relacja z Zawodów / Galeria zdjęć
  2019-03-15 10:45:52

OIL Krakow on twitter

Polecamy

Wybory